Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok mit takar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mit takar, amikor egy lány kisugárzásáról beszéltek?

Figyelt kérdés

Egy srác múltkor azt mondta nekem, hogy nagyon tetszem neki, nem csak külsőre, hanem mert a kisugárzásom is olyan vonzó... ezalatt mit érthetett?

köszi a válaszokat:)


2013. ápr. 9. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent benyelni amit a pasik mondanak. Akinek valóban van kisugárzása, azzal teljesen másként viselkednek, és hosszú hónapok után nyögik ki. Te csak annyit veszel észre, hogy ha hozzád csapódik egy ember, az mindig maradni akar melletted. Legyen az nő vagy férfi.


Szóval ne nyelj be minden szöveget, főleg ha a pasi nyomul mert megszeretne fektetni.

2013. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb 15-16 éves lehetsz? Eltaláltam? :D
2013. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem talált, de köszönöm a válaszokat:)
2013. ápr. 9. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Szubjektív dolog a kisugárzás ugyebár.. Vannak szép lányok, akik kisugárzása xy számára megnyerő és vannak akiké nem.

Én a vonzalommal hoznám talán összefüggésbe.

Leírni, hogy mit ért ez alatt nem nagyon tudom, de biztos te is tapasztaltad már azt, amikor van egy helyes, jóképű fiú, aki lehet brutál küllemű, de mégis csak átlagosan szépnek találod, míg máskor egy kevésbé jóképű srác sokkalta vonzóbb tud lenni, mert van benne valami plusz.

És ha nem ismered őket, akkor azt a pluszt nem tudod arra kenni, hogy ő más.. Mert miért lenne az ? Nem is ismered, de mégis annak találod... Na az a kisugárzás.


Viszont, egy fiútól ezt hallani... valóban nem feltétlen kellene készpénznek venni.

2013. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jó segge van.
2013. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!