Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám unhatott, vagy mi baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám unhatott, vagy mi baja?

Figyelt kérdés

A legjobbarátom mostanában finoman szólva bagózik rám..Régen lehetett vele beszélni, most pár hete mintha teher lennék neki.Nagyon bízott bennem stb ( volt hogy hajnalba felhívott,hogy ki van készülve.) szóval jó volt a kapcsolatunk. Nem vártam soha regényeket tőle,mikor meséltem neki valamit,de mostanában annyit mondd a gondjaimra hogy "aha" vagy hasonlók.Ha teheti minél előbb leráz,és mindig leoszt mindenért.És nekem ez nagyon fáj,mert nagyon szeretem. Nem vagyok szerelmes,csak fontos számomra ez a srác.Mennyi az esélye,hogy rámunt? Ilyenkor úgy érzem, hogy csak akkor a barátom mikor neki kell valami..és mittehetnék? én is hanyagoljam ahogy ő engem? Köszönöm előre is!

17/L


2013. ápr. 9. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok szerelmes"


Végre már egy csaj aki nem hisztizik csak azért mert nem szerelmes!


Szerintem te is hanyagold.Ha nem változik továbbra sem akkor keress mást


Lehet van valaki más a képben,lehet hogy már nem szeret annyira,nem tudhatjuk

2013. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ezek alapján lehet, csak azért "barátkozott" veled, mert azt remélte lehet köztetek több is. De mikor rájött, hogy mégsem, akkor már nincs érdeke veled jóban lennie. De az is lehet egy másik lány van a képben, akivel kialakulóban van köztük valami, és nem akarja, hogy te bekavarj nekik valamilyen módon. De ezek alapján sajnos mégsem volt olyan jó barátod, mint azt te hiszed.
2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!