Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami jelentősége annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jelentősége annak hogy egy lány, hogy köszön el?

Figyelt kérdés

pl

szia

szió

szia♥

sziapuszi♥

aludj jól♥


Vannak akik dobálóznak csak így a szívekkel?


Mondjuk én nem annak nyílvánítok jelentőséget, hanem pl a szió, az közvetlenebb mint a szia.


szió az hogy: miért mész el? ugye holnap is írsz?!


Ezeket csak én képzelem be? :D



2013. ápr. 10. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint sok jelentősége nincs. Minek kell majmolni, ha szeret, akkor adja a tudtomra magyarul, ne pedig béna szíveket küldözgessen.
2013. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak te képzelődsz mert ilyen nincs.,mondja ki nyiltan mit érez irántad annak már van értelme
2013. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Egyszer így köszön, máskor meg úgy, hogy ne mindig ugyanazt mondja.
2013. ápr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek biztosan fiú válaszolók voltak itt előttem.


Soha nem mondtam volna ki nyíltan, hogy tetszik egy srác.


A lányok inkább csak jeleket küldözgetnek, pont ilyeneket pl., amiket írsz. Lehet persze hogy jóbarátnak tart a lány, olyannak mint egy a barátnői közül, de én adnék egy 70%-os esélyt annak, hogy itt jelküldözgetésről van szó.

2013. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én pl nem dobálózom szívecskékkel. csak annak akibe szerelmes vagyok. de mondjuk én nem vagyok egy mainstream emberke. ma már a postásbácsinak is szívecskével köszönnek a (kis)lányok.
2013. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy köszön el, csak menjen!
2013. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!