Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy kapcsolatom,nagyon szeretem a fiút. Az exem meg folyton jön a suliban utánam,mert megbékéltem és mondtam hogy lehetünk haverok. A kiszemeltem nem nézi ezt jó szemmel,de azt mondja hogy mondjuk azt az exemnek hogy már járunk. Mit csináljak hogy ne közeldejen az ex ennyire felém?
2013. ápr. 10. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy az exed továbbra is nyomul rád, akkor nem kellene vele haveroknak sem lennetek ...!

Nem csoda, hogy idegesíti a másik srácot!

2013. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kiszemeltednek, ha legközelebb az ismeretségi körödből valaki nem tetszik, nem szimpatikus, akkor te kiszórod, holott mondjuk már emberileg letett pár dolgot elötted? azért mert egy kis akarnok szórakozik veled?
2013. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!