Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

nemrég egy rendezvényen megtetszett egy fiú. szinte biztosra veszem, hogy én is megtetszettem neki a gesztusaiból ítélve. egy ismerősömtől megtudtam a nevét és gondoltam rá, hogy bejelölöm facebookon. viszont a közös ismerős felhívta a figyelmem, hogy nemrégiben még volt barátnője, akivel nem voltak már túl jók a dolgai, de azóta nem tudja mi van velük, nincs már olyan kapcsolatban a fiúval, hogy erről "kifaggassa".

szóval a kérdések: #1 nem tűnik kb fanatikusnak/extranyomulósnak, ha bejelölöm úgy, hogy elvileg a nevét sem kéne tudnom?

#2 ha van barátnője, semmiképp sem akarok még fél percig sem belemászni a dologba.

mit kéne tennem? Felhívjam magamra a figyelmét? Nem tűnik ez nyomulósnak? tudom, hogy túlgondolom és aggódom a dolgokat. :)


2013. márc. 16. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelöld be és kész.

Jelölt már be engem is olyan, akit max. látásból ismertem, vagy azt sem tudtam, ki az. Ha szimpatikus volt az illető, természetesen visszajelöltem, de utána egyből én kezdeményeztem egy csevegést. :-D

19/F

2013. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább üzenetet írj, és kérdezz.:)
2013. márc. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj nagyon gyáva vagyok. :D beszéltünk amúgy pár szót. ilyen kis odavissza vicces szivatás/flörtölés volt a dolog. szóval úgymond "ismerem" :D csak tényleg nem akarok belerondítani semmibe, másrészt meg félénk vagyok tényleg, és ha újra találkoznánk esetleg lehet elsüllyednék :D
2013. márc. 16. 01:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem bejelölheted! És ha bejössz neki, akkor talán még rád is ír majd.:)
2013. márc. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelold be de ne nyomulj. Baratkozz! Legy kedves, ertelmes, vicces, es baratkozz a szivedbol. Ha majd akar valamit akkor beszamol a kapcsolatarol, es kezdemenyez. Eleget teszel ha te kezdemenyezed a kapcsolattartast facebookon. Az toled (mint lany) boven eleg!
2013. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!