Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem? Vagy mégis miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Vagy mégis miért csinálja ezt? Fontos!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik haverom, és ma van a születésnapom, egyből jöt a köszöntés szivecskével és a becenevemen. Beteg is vagyok, és írta hogy küld gyógypuszit, és kérdezte hogy pár hónapja (azóta jóba vagyunk) miért böktem meg, pedig tudja hogy tetszik csak az én számból akarta hallani. Amikor egy buliba voltunk azt mondta én is neki, és csókolóztunk. Már egy ideje foglalkozik ezzel a témával hogy mi miért volt. Kezemet is megfogta kicsit, leírtam egy példát hogy mit nem szeretek egy srácban, ő rávágta hogy ő nem ilyen, buliba is utánam nézett, ilyenek. De 1x jobb, utána másabb kedve van :/


Szerintetek? Azt mondta majd meglátjuk mi lesz belőle. :)


18L


2013. ápr. 10. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Buliba nem tudtam lekoptatni egy gyereket, mögém állt hogy ne jöjjön oda, majd mikor csak erőszakoskodott már csak azt láttam hogy elküldi a ... Elég erélyesen, és egy pillanatra nem voltam a közelébe, nem látott és keresett a tekintetével.
2013. ápr. 10. 13:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem van.

Amúgy boldog szülinapot :)

2013. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos van..

Boldog szülinapot:)

2013. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is van, tuti oda van érted...
2013. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korban a pasi nem tudja mit akar, a szive azt mondja, hogy tetszel neki, az esze meg minden mas hülyeseget. Bizonytalan, ennyi. Ha elveszitene/összejönnetek, egyböl kivilagosodna minden.
2013. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!