Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül még kit izgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül még kit izgat fel a spanyol nyelv, ha hallja?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 20:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
A mexikóiaktól elviselem, de spanyolokat és a dél-amerikaiak nagy részét utálom, velük együtt ezt az idegbeteg, arrogáns, papagájkarattyolást is :D Bocs, ez van, biztos az az oka, hogy nem vagyok lány és nem vagyok oda az olajos testű Alejandrókért...
2013. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Engem egy jóképű fiú nyelve izgat fel.

Ha spanyol, attól még lehet ronda.

2013. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

8as vagyok megint.

Miért kérdező?Attól nem izgulsz fel,ha valaki kinyal?Akkor nem tudom milyen lehetsz.Én speciál minden csajomat ki tudtam úgy nyalni,hogy legalább 2szer el is élvezett.

Le írnám,hogy hogyan,de akkor megint írnának a perverz szex chatelős csajok,akik nem élőben akarják,hanem csak levélben...

2013. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
11/13-as: Hát, te tudod...
2013. ápr. 10. 21:53
 15/25 A kérdező kommentje:
12/16-os: Lány vagy?
2013. ápr. 10. 21:54
 16/25 A kérdező kommentje:

8-as Hát akkor így jártál :)

A te nyelveddel az a baj, hogy nem spanyol :)

2013. ápr. 10. 21:59
 17/25 anonim ***** válasza:
Engem is,és beszélek is spanyolul.bármit megtennék egy spanyol fiúért,főleg ha kolumbiai,mert a kolumbiai spanyol tetszik a legjobban.:)
2013. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok

20/F

2013. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és nem szoktak nyelvek felizgatni, de a spanyolt én is zseniális nyelvnek tartom. A hangzása, a temperamentuma egészen különleges. Kár, hogy nagyon kevesen beszélik szépen ezt a nyelvet (különösen Spanyolországban állandóan hadarnak, kár érte).

Amúgy az eredeti latin is nagyon szép.

Ha gondolod, hallgasd meg ebben a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=CkN7NIyzpkg

(bár egy kis toszkán akcentusa azért van az ürgének, de akkor is csodás).

2013. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg van egy kis olasz akcentusa.

Nem gondoltam volna, hogy egy fiúnak is tetszhet a spanyol nyelv. :)

2013. ápr. 11. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!