Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül még kit izgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül még kit izgat fel a spanyol nyelv, ha hallja?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 20:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát mivel olasz, és nem is a klasszikus, hanem az olasz kiejtéssel beszéli a latint. A latinban nincs pl. cs...


Egyébként én is férfi vagyok és tetszik a spanyol. Meg különben is, mi ez a baromság, hogy már a nyelveket is nemekhez kötjük?

2013. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy ez nemfüggő dolog lenne. Az újlatin nyelveket sokan kedvelik. Amúgy én kisgyerekkorom óta nagyon kedvelem a spanyolt, főleg a szappanoperák dalai miatt szerettem meg. Mamámmal régen sokszor néztük ezeket a sorozatokat. Marimar, Maria del Barrio, Rosalinda...stb. Én ezeken a latin-amerikai dalokon nőttem fel. :-)

Ha latin zenét hallgatok, mindig eszembe jut a gyermekkorom.

2013. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19-es voltam.
2013. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
21/23-as válaszoló: persze, nem nemfüggő, valószínű egy előítélet lehet bennem, hogy csak a csajoknak jön be ez a "férfias" nyelv. :)
2013. ápr. 11. 17:54
 25/25 anonim ***** válasza:
A csajoknak jön be, mert őket sem igazából a nyelv érdekli, hanem a spanyol focisták és a telenovellák... De ha azt vesszük, hogy kik azok, akiket KOMOLYAN érdekel (és meg is tanulják), nem csak egy "hú, de szeretnék spanyolul tanulni" című szerelmi fellángolás, akkor szerintem ugyanolyan arányban vannak a nők és a férfiak is.
2013. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!