Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lennék? Vagy más probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strat adale kérdése:

Terhes lennék? Vagy más probléma?

Figyelt kérdés

14. jött meg a menstruáció(időben) de alig volt meg,Barna folyásom is volt. hétfő éjjel nagyon fájt, hánytam is. (gondolom a fájdalomtól) de utána mikor ettem megint fájt. Ma már nem fájt annyira, de így estére el is múlt.

Vajon mi lehet a probléma? Nagyon félek.. Ha kérhetem értelmes válaszokat kérnék.



2013. ápr. 10. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg ennél részletesebben leírni hogy mi hogy volt
2013. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval 14 megjött. időben. barna folyással kezdődött, de alig volt vér. Hétfő éjjel nagyon fájt, elkellet mennem fürdeni is mert csak attol lett jobb. Akkor hánytam is, reggel mentem dolgozni, és akkor is elég sűrűn rám jött a köldököm alatt a fájdalom. Főleg evés után. Estére már jobban lettem. Viszont másnap is rám jöttek görcsök, ma is alig volt meg, de mostanra el is múlt, de most is eléggé fáj a hasam, és van egy enyhe hányingerem, de lehet csak az idegességtől..
2013. ápr. 10. 20:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést elnéztem a dátumot, 8. hétfőn reggel jött meg.
2013. ápr. 10. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem lehet,hogy felfáztál??
2013. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De eléggé beteges vagyok mostanság, 2hete még magas lázam is volt stb. Akkor lehet ez okozta a bajt? Terhességet ki lehet zárni?
2013. ápr. 10. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és csináltass a háziorvosoddal egy vizeletvizsgálatot,aztán kiderül,hogy mi a baj.:)
2013. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát holnap az lesz, ha nem jönne meg újra.. vagy rendesen.. csak nem igazan kéne még baba, így nagyon félek, azért írtam ki hátha tapasztalt már valaki ilyent. :(
2013. ápr. 10. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
De mivel védekeztetek?Ezért kértem, hogy részletesebben írd le!Szedsz fogamzásgátlót vagy használtok óvszert?
2013. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, igen használunk gumit, de még akkor is kiszokta húzni elélvezés előtt.
2013. ápr. 10. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem vagy terhes!Az alhasi görcsök lehet, hogy felfázás miatt vannak..De szerintem a biztonság kedvéjért vegyél egy terhességi tesztet!
2013. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!