Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, számotokra ez mennyire...

Lányok, számotokra ez mennyire lenne pozitívum?

Figyelt kérdés
Kezdem ott, hogy lassan-lassan 30 leszek, gyerekkorom óta depresszióm volt, amit senki nem vett észre, nem is kezelték, így sok minden kimaradt az életemből. Aztán végül is felnőtt fejjel, saját erőmből kezdtem tenni valamit, a saját hajamnál fogva kezdtem kihúzni magam a sz*rból, a környezetem közömbössége (sőt majdnem ellenségessége) mellett. Szóval az érdekelne, hogy ez mennyire értékelhető, illetve mennyire lennék szánalmas, mert nem vagyok olyan, mint a "normális" emberek. Mennyire adnátok esélyt pl. ismerkedésre, ha - teszem fel - kicsit bénábban próbálkoznék, mennyi esélyt adnátok arra, hogy megismerjetek, és hogy megmutathassam, honnan hová jutottam? Csak mert eddig elég rossz tapasztalataim voltak, senki nem akart a felszín mögé látni, esélyem se nagyon akadt arra, hogy én is elmondjam a magam "védőbeszédét", legtöbbször már az elején leráztak. Nos, mennyire lenne pozitív dolog a szemetekben a változás, mennyire adnátok esélyt, hogy egy ilyen srác "álarca" mögé lássatok, és hol lehet normális lányokat találni, akik nem felszínesek, és nem ítélkeznek elsőre? Köszi a válaszokat, és bocs, ha kicsit hosszúra sikeredett.

2013. ápr. 8. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy egyedül sikerült túltenned magad a lelki problemáidon. A legtöbb ember csak sajnálja magát, de nem tesz a változás érdekében.

Viszont szerintem az "esély" nem ezen múlik. Ha lenne benned valami, ami megfog, akkor megadnám az esélyt, persze. Ha pedig nem, akkor úgysem, múltadtól függetlenül.

2013. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, én adnék neked esélyt. Minden ember életében vannak dolgok amire nem büszke vagy újra csinálná. Szerintem ez pozitívum.Én olyan ember vagyok aki mindenkinek egyforma esélyt ad.Aki ezt nem értékeli azzal meg ne foglalkozz. Nem érdemelnek meg és nem ők a nagy ő. Kitartást és kívánom hogy minél hamarabb megtaláld a társad. Tuti hogy még egy olyan ember mint te :)
2013. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Nyilván nem ennyire egyszerű, de az az igazán elszomorító, hogy meg se tudom mutatni, mennyit változtam a régi énemhez képest, mert még mindig csak a felszínt látják, de azt nem tudják, hogy amit most kapnának, az nem azonos azzal, amit x évvel ezelőtt kaptak volna, és hogy fejlődtem. Csak annyit látnak, hogy ott van valaki, de azt már nem, hogy régen sokkal rosszabb volt. Az a baj, hogy még most se állok azon a szinten, ahol a "normális" kortársaim, és lehet, hogy soha nem is fogom tudni behozni a hátrányt. Viszont ha senki nem ad esélyt még arra se, hogy elmagyarázzam neki a dolgokat, akkor hogyan lépjek tovább?


#2: Köszi. Nem az keserít el, hogy vannak "bunkók", hanem az, hogy senkinek se kellettem, senki se értékelt. Egy idő után elég megterhelő, és ki lehet égni a sok kudarctól. Nem értékelik, amit eddig tettem, mert fogalmuk sincs az egészről. Odáig már nem jutunk el, hogy ezt elmondhassam, mert az elején lekoptatnak, illetve nem érdeklem őket.

2013. ápr. 8. 21:52
 4/5 LePeDő ***** válasza:
Szerintem ne ezzel próbálj meg esélyt szerezni. Jó hogy lelkiekben erős vagy. A jó kapcsolatok kialakulásának titka a fokozatos megnyílás a másik felé, ha mindjárt kitárod valakinek magad és elmeséled a múltad meg a változásokat, akkor eltünteted belőle azt az érzést, hogy minél jobban meg akarjon ismerni, sőt könnyen el is ijesztheted őket. Először kezd a szokásos dolgokkal ha ismerkedni akarsz, egy kis kávézás/sétálás vagy valami, könnyed dolgokról beszélgetés és amikor már "megy a szekér" és látod h többet akar rólad tudni akkor óvatosan elővezetheted ezt a témát is. Tudom, hogy nagyon jól esik másoknak elmondani, hogy mit értünk el, de ez másoknak nem olyan jó. Ilyenkor legtöbbször arra gondolnak, hogy ők mire voltak eddig képesek és sajnos elég kevés embernek vannak ilyen pozitív eredményei.
2013. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy már az elején se működik semmi, nem hogy séta vagy kávézás legyen belőle, odáig el se jutok. Pedig nem vagyok az az energiavámpír típus, sőt inkább igyekszem másoknak segíteni, és nem is szoktam nyomulósan próbálkozni senkinél. Mégse jön össze semmi. :(
2013. ápr. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!