Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a mellem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el a mellem?

Figyelt kérdés
A barátom bemutatott a baráti társaságában. 4 lányból 4-nek nagy melle volt. A szórakozó helyen megjelent a volt barátnője, akinek szintén nagy volt, majd később az a csaj akivel kavart előttem és természetesen az övé is nagy volt. teljesen kisebbségi komplexusom lett mell ügyileg. Sose voltam elégedett a méretükkel, de ez így betette a kaput nálam. A barátom meg persze tudom, hogy szereti a nagy melleket. Azt mondta külsőségekben lemond a nagy mellekről az arcomért meg a fenekemért, de ez rohadtul nem vigasztal mikor körülöttem akkora mkinek a melle, mint a fejem. Annyira szarul éreztem magam, hogy nincs is kedvem velük menni sehova. Szerintetek, hogy tegyem ezen túl magam agyban?
2013. ápr. 11. 00:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Mekkora a tied? Szerintem te is csak kicsinek hiszed, de nem az.


75/A mondjuk kicsi, de afölött már nem.


18/L

2013. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
75/B, átlagos, de mindig is nagyra vágytam.
2013. ápr. 11. 00:59
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, erről beszélek. Az nem kicsi. Bőven boldog lennék akkorával a helyedben :)


Ha meg óriás tőgyöket akarsz, akkor menj plasztikáztasd magad... ha ez annyira fontos neked...

2013. ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Nemtom miért kell letőgyezni a nagy melleket. Érdekes, ha a nagymellű csajok mondják a kismellre, hogy "szúnyogcsípés" akkor az mekkora tahóság...-.-


Kérdező, vegyél fel nagyon nagy push upot..azért egy B-s mellet nagyon szépen fellehet tuningolni.Amugy meg te teljesen elégedett vagy a barátod testével?Szerintem te is tudnál rajta mit csiszolni...Van jó feneked és szép az arcod, nembaj ha nem vagy tökéletes, ő sem az.

21L

2013. ápr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Zatur válasza:

Egyet értek a fentebb szóló leánnyal, a "b"-s kosár az átlagos és teljesen rendben van, a férfi számára élvezhető. Ezen kívül pedig ami nincs, az nem is hiányzik, legalább is nekem. Amikor hétköznapi méretekkel rendelkező partnerem volt sem küzdöttem hiányérzettel, ha meg komolyabbra fordul a dolog, ez végképp elveszíti a jelentőségét.

És ahogy a pasid is mondta: igazán szép arcod van, hozzá vadító, kerek popsival;).

2013. ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%
Buta ribanc vagy,az az igazság,ne jöhetnek a mínuszok...
2013. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Plasztika ha nagyon bánt.

Amúgy én imádom a kis mellű nőket, főleg ha jó feszes. A tiéd nem tudom pontosan mekkora, így szám alapján átlagosnak tűnik(képet privibe :D), de láttam már olyan csajt is akinek szó szerint semmi melle nem volt, viszont az arca nagyon édes volt, szóval abból bármi lehetett volna.


Szem,arc,popsi,mell ezek ugyan olyan fontosak.

2013. ápr. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Bemutatott a baráti körének, elfogad olyannak, amilyen vagy. Miért kell túlgondolni a dolgokat? Ha mi, férfiak, valakit szeretünk, azt nem a melle miatt tesszük, hanem az összkép miatt, amiben a belső és a külső tartalom harmóniája számít. Mit ér két nagy mell, ha a tulajdonosa 20as IQ-val renelkezik, vagy mondjuk egy tajparaszt beképzeld ribi? Na ugye, hogy ugye! ;)

Túllépni ezen csak úgy tudsz, hogy elhiszed a barátodnak, hogy tényleg nem zavarja a dolog. Emiatt ne maradj otthon!

2013. ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

B az bőven átlagos.

a nagy mell nem tőgy.


kérdés: az exét pattintotta, akivel kavart pattintotta, többi friend zone. -> akkor tulképp nem nekik lenne indokolt a kisebbségi komplexus?:)


barátod meg vigasztalás témakörben béna de annyi baj legyen.


nagyobb mell: 1 csaj azt mondta h a kávétól nőtt a melle.. XD ez mondjuk sztem hülyeség.

jaj meg a legnagyobb flash ilyen témában: sokat kell markolászni! :D nem hiszem h működne de ki nem szeret melleket markolászni?!

2013. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

fer tomi még jó, hogy a te intelligenciád a magasban van.


A push up az olyan csalás :) Nem szeretem, ha a nyakamba nyomja azt ami nincs is.

Nem, nem is merült fel bennem a plasztika, ahhoz én túl beszari vagyok. Én csak szeretném őket elfogadni. Tudom, hogy azt kell kiemelni ami van és feszes naciba járnom, de attól még hiányolom a ciciket is önmagam miatt, nem mások miatt.

2013. ápr. 11. 01:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!