Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a mellem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el a mellem?

Figyelt kérdés
A barátom bemutatott a baráti társaságában. 4 lányból 4-nek nagy melle volt. A szórakozó helyen megjelent a volt barátnője, akinek szintén nagy volt, majd később az a csaj akivel kavart előttem és természetesen az övé is nagy volt. teljesen kisebbségi komplexusom lett mell ügyileg. Sose voltam elégedett a méretükkel, de ez így betette a kaput nálam. A barátom meg persze tudom, hogy szereti a nagy melleket. Azt mondta külsőségekben lemond a nagy mellekről az arcomért meg a fenekemért, de ez rohadtul nem vigasztal mikor körülöttem akkora mkinek a melle, mint a fejem. Annyira szarul éreztem magam, hogy nincs is kedvem velük menni sehova. Szerintetek, hogy tegyem ezen túl magam agyban?
2013. ápr. 11. 00:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ne verd a melled, perfekt.
2013. ápr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
67%
Én legalább lennék annyira intelligens, ha már egyszer a párom összejött velem, hogy tudjam, a csöcsöm akkor is ugyanakkora volt amikor elhatározta, hogy meg akar farkalni.
2013. ápr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
9%
#12 megfarkaljalak, Tamás?
2013. ápr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Áhhhh... nekem meg nagy van, baromira idegesít hason fekvéskor, sportoláskor, a melltartóvásárlás egy rémálom, most már találtam egy boltot ahol van a méretemben, de horror áron. 2 éve a Balcsira pont a fürdőruhámat felejtettem elvinni, végigjártam az összes boltot (a végén már csak azt kérdeztem, melyikben van a legtöbb X), és sehol sem kaptam. Valahogy azt feltételezik, hogy akinek ekkora a melle az tehén is, tehát vagy van fürdőruha az átlagos, közepes-kis mellű csajokra, vagy az ikersátor a 200 kilós debellákra.

Egy csomó olyan felső van amit nem vehetek fel, pedig nem vagyok kövér. Még egy egyszerű blúzt is nehéz venni, mert ugyebár annál is azt feltételezik, hogy valaki vagy deszka vagy tehén, amit össze tudok gombolni a melleimen, annál még egy krumpliszsák is szexisebb, mert úgy lóg a hátamon. Külföldről persze lehetne rendelni olyan blúzt, aminek olyan a szabása, hogy a háta normális, de az elejébe belefér a mellem, na de mennyiért????


A B meg amúgy sem kicsi annyira, az nem a deszka kategória.

2013. ápr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

fer tomi akkor legyél már annyira intelligens és értelmezd ki a sok mondat közül, hogy nem a barátomnak van problémája a mellemmel, hanem nekem a barátomtól függetlenül.


Mókusgyilkos!

Szereti ő markolászni csak tudod ilyenkor egyből arra gondolok, hogy ezzel bizonyítani akar, hogy nem baj, ha nem nagyok. Fel se merül bennem az, hogy tényleg szereti őket.

2013. ápr. 11. 01:31
 16/32 anonim ***** válasza:
Ne udvarolj...
2013. ápr. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy képet, úgyis rég vertem már ki a péniszemet
2013. ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ezek az úgy nevezett mai "férfiak" abszolút nem értenek a nőkhöz mégis mindenki odáig van értük


"Azt mondta külsőségekben lemond a nagy mellekről az arcomért meg a fenekemért"


Nagyon rossz válasz volt ez tőle.Lehetett volna egy kicsit romantikusabb is,például hogy felőle elébe jöhetne az összes nagymellű nő ő akkor is téged választana a lelked miatt,de nem ő bevágja hogy az arcod és a feneked kiváltja a nagy mellet :D Jól van,biztos akkor én nem értek a nőkhöz :D Romantika,ugyan már hol élek én? :D

2013. ápr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
#18 őszinteségnek nevezik
2013. ápr. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Na és mit ért el az őszinteségével?Egyébként meg eléggé szomorú hogyha valaki így gondolkozik
2013. ápr. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!