Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a mellem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el a mellem?

Figyelt kérdés
A barátom bemutatott a baráti társaságában. 4 lányból 4-nek nagy melle volt. A szórakozó helyen megjelent a volt barátnője, akinek szintén nagy volt, majd később az a csaj akivel kavart előttem és természetesen az övé is nagy volt. teljesen kisebbségi komplexusom lett mell ügyileg. Sose voltam elégedett a méretükkel, de ez így betette a kaput nálam. A barátom meg persze tudom, hogy szereti a nagy melleket. Azt mondta külsőségekben lemond a nagy mellekről az arcomért meg a fenekemért, de ez rohadtul nem vigasztal mikor körülöttem akkora mkinek a melle, mint a fejem. Annyira szarul éreztem magam, hogy nincs is kedvem velük menni sehova. Szerintetek, hogy tegyem ezen túl magam agyban?
2013. ápr. 11. 00:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"Azt mondta külsőségekben lemond a nagy mellekről az arcomért meg a fenekemért"

Egy ilyen válasz után nem csoda hogy mardos téged ez a dolog belülről, én sem érezném magamat másképpen. Nem tudom neki tetszene-e, ha azt hallaná, hogy nem baj, az arcáért meg az izmos karjáért lemondasz a nagy péniszről, ergo megalkuvásból elfogadod...Nem így kellett volna válaszolnia, hanem úgy, hogy imádja a melleidet és elképesztően dögösek, feszesek, eszményi alakjuk van és egész nap markolászná, felőle aztán bármilyen kebelcsoda kellethetné magát, nem hozná úgyizgalomba mint a te két szép cicid.


Van egy jó gyakorlat, nevezzük masszázsnak, de nem teljesen az, amitől teltebbek, enyhén nagyobbak lesznek, priviben küldöm, nálam bevált, majdnem egy kosárméret növekedés. :P


22/l

2013. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

#30


Na már megint én lettem a g*ci?Nem érdekel ha a külsőségekről van szó,aki valóban szereti a barátnőjét az mást mondott volna.Ismerem az ilyen típusú férfiak mentalitását,úgyhogy tudom miről beszélek.Mindegy,az idő úgyis engem fog igazolni.Pár hetet adok csak ennek a kapcsolatnak de az is elképzelhető hogy már most megcsal téged.Majd meglátod hogy igazam volt

2013. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!