Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vele?

Figyelt kérdés

már egy ideje együtt vagyok vele. De mostanában úgy érzem, hogy nem szeretem annyira.. Eldöntöttem, hogy szakítok vele. De amikor el akartam momdani, egyszerűen nem tudtam a szemébe nézni, és azt mondani vége van.. Határozzam el magam, hogy elmondom. Vagy ez azt jelenti, hogy még mindig szeretem?. Volt már valaki így?

1,5 éve járunk. ő 22 éves én 20.



2013. ápr. 11. 18:10
 1/3 ASOT ***** válasza:
Az a baj hogy fogalmad sincs mit akarsz és mit nem és semmit sem tudsz, és ezért lehet h csak egy lázadó fiatal vagy aki fel van izgulva az újra a kalandokra a szexre a szerelemre ésatöbbi.
2013. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet. :S
2013. ápr. 11. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak,még magad sem tudod,mit akarsz.Először ezt kéne letisztáznod magadban,utána dönteni,és végül felvállalni a döntésedet őszintén,a másik szemébe nézve.
2013. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!