Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam, vagy ne folytassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam, vagy ne folytassam vele?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottunk a barátnőmmel három és fél év együttlét után. Ezután próbáltam elszakadni tőle gondolatban és érzelmekben is, sokat csajoztam és buliztam, és úgy éreztem, hogy valamennyire már sikerült is. Körülbelül két hete elkezdett keresni, és folyton szomorú volt. Azt tudni kell, hogy a szakításunk egyik fő oka az volt, hogy új munkahelyet kapott, és ott a főnök nagyon durván ráhajtott, úgy, hogy én még meg voltam. A bnőm nem engedett neki, de azért valamennyire betalált nála a csávó, ez főleg annak köszönhető, hogy én sok mindent elrontottam a kapcsolatunkban. Tegnapelőtt találkoztunk, és együtt töltöttünk egy napot (nem is akármilyet. pont mint rég, tökéletes volt), de napközben többször is elsírta magát, és nem akarta elmondani, hogy miért. A nap végén aztán végül elmondta: részegen lefeküdt a főnökével. Másnap kezdett el keresni. Azt mondta, nagyon megbánta. Először letaglózott a hír, aztán magamba néztem egy kicsit, magamhoz húztam és megcsókoltam. Aztán a fülébe súgtam, hogy szeretem, de így már nem leszünk együtt. Mondta, hogy tudom.

Megpróbáltunk ennyiben maradni, megbeszéltük, hogy soha többé nem beszélünk. De tegnap végül egész nap sms-eztünk. Este volt egy közös barátunk szülinapi házibulija, ahova mindketten hivatalosak voltunk, és a tegnapelőtti találkáig úgy is volt, hogy megyünk. De én lemondtam reggel, nem éreztem úgy, hogy a közelében tudnék lenni. Aztán amikor már tudtam, hogy megy a buli, egyszerűen nem bírtam. Felpattantam a biciklimre, és átkerekeztem a világ f*szán túlra, felhívtam a srácot, és mondtam, hogy erre járok, beugorjak-e. Mondta, hogy persze. Igazából egyedül a volt bnőm hajtott oda. Csak látni akartam, semmi más tervem volt. Úgy éreztem csak erre van szükségem. Igyekeztem nem is szólni hozzá, rá se nézni (csak ha nem látja), de odaült mellém, elkezdte simogatni a hátam, és megpuszilta az arcom (ez a puszi ezerszer több dolgot kavart fel, mint az összes smár amit az elmúlt másfél hónapban váltottam a szórakozóhelyeken). Láttam, hogy ki van sírva a szeme, és hogy inkább ki se sminkelte magát. A többiek előtt nem igazán tudtunk beszélni, de én hamar elindultam. Mondta, hogy jön ő is velem, de mondtam, hogy bicóval vagyok, és akkor csak kikísért a kapuba. Ott megölelt, és iszonyat szívszorítóan elkezdett sírni. Amikor kérdeztem, hogy lehetnénk-e megint együtt a fejét rázta. Azt mondta, hogy amiatt, amit tett. Mondtam, hogy nem érdekel, és megcsókoltam. Itt megszakadt a dolog, mert kijött pár srác, és nem akartam, hogy lássák, mi van. Még gyorsan megkérdezte, hogy beszélünk-e még. Mondtam, hogy igen.

Tegnap éjjel még felhívott, hogy találkozzunk szerdán. Szerintetek mit tegyek? Az a baj, hogy nagyon nagyon rosszul áll a családjuk anyagilag, és nem biztos, hogy felveszik államilag támogatott képzésre, tehát nagyon kell neki a munka. Azt mondta, már gyűlöli a munkát és ezt a másfél hónapot meg amit tett, és szerintem szívesen ott is hagyná a melót, de egyszerűen nem teheti meg. Enni alig van pénzük. Viszont, ha újra összejövünk, egész nap ott lesz körülötte a csávó, aki miatt feltört a piros pecsét köztünk, és akivel le is feküdt... Minden porcikám őt akarja, és őrülten hiányzik. De nem tudom, mennyire működhet a dolog. Már megbocsájtottam neki (nagyrészt én sodortam a csávó karjaiba), és tudnék szívből bízni benne, ha újra együtt lennénk. Tehát ezzel nincs gond. De nem tudom, hogy bírnám, hogy a melóban egész nap azzal az emberrel van. Megér egy próbát?

20/f


2011. jún. 28. 09:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
fú ez kicsit hosszú lett, bocsi, remélem lesz, aki végigolvassa
2011. jún. 28. 09:49
 2/19 A kérdező kommentje:
az első bekezdésben nem annyira érthető egy rész. két héttel ezelőtt kezdett el keresni, miután a főnökével megtörtént. és tegnapelőtt találkoztunk végül
2011. jún. 28. 09:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Elolvastam az egészet.Szerintem próbáld meg azt irtad tudnál tiszta szívedből bizni benne.Akkormeg?Ha nagyonszeretitek egymást akkor ugye fog történni megcsalás.beszéljétek át az egész dolgot és sok szerencsét hozzá.
2011. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi hogy elolvastad és köszi a választ. kimaradt egy "nem szócska annál a résznél, hogy lesz-e megcsalás, vagy nem, de úgy tudom, hogy oda akartad írni látszik a mondatból:D igyekszem nem rossz előjelnek venni:P:) de azt hiszem igazad van. egy próbát mindenképp megér. ha nem jövünk össze most, akkor ígyis úgyis megszakítunk minden kapcsolatot (én biztos ezen leszek), akkor meg már meg is próbálhatjuk előtte:)
2011. jún. 28. 10:15
 5/19 Zorana ***** válasza:

IGEN,IGEN ÉS IGEN! ő egy hibát vétett, te ki tudja hány lánnyal kavartál - tény hogy nem olyan szinten. És ha megbízol benne a továbbiakban is akkor nincs akadály. Ha igy bánja ami történt pedig nem is voltatok együtt akkor ha komolyabban rámegy a fönöke (itt jegyezném meg én tökön rugnám) ugyse tudja -szerintem nem is akarja- eltitkolni. Tessék kommunikálni! Beszéljetek át mindent és hajrá gyerekek! pláne hogy minden porcikád hiányolja, ezzel nyilván ő is így van!

21/L(kismama)

2011. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Jelentem,én is elolvastam.Leírtad,hogy tudnál benne bízni,szereted.Adj neki egy esélyt,de akkor kezdjetek tiszta lapokkal.

Ami engem illet,nem lenne már esélye nálam,egyedül a megcsalás az,amit én nem tolerálok...,de én meg is becsülöm a barátnőmet.Tehát,ha összejöttök,akkor neki is és neked is változnotok kell.22/F

2011. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát, gyakorlatilag nem csalt meg. soha nem csalna meg senkit ebben biztos vagyok. max az érzelmeit csalta meg
2011. jún. 28. 10:21
 8/19 Zorana ***** válasza:
elöttem lévő kommentelőnek : nem voltak együtt mikor történt a dolog ergo megcsalásos téma nem is játszik !
2011. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hasznos volt számodra ez a válasz?

A válasz megírásának időpontja: ma 10:18


igen szerintem is a kommunikáció a kulcseleme az egésznek. főleg most. de miután egyszer átbeszéltük, próbáljuk örökre elfelejteni? vagy ne söpörjük teljesen a szőnyeg alá?

2011. jún. 28. 10:26
 10/19 Zorana ***** válasza:

felejtsétek el az egész másfél hónapot! ne hagyd h magát eméssze továbbra is ... illetve te se bántsd ezért! - tapasztalat... de ez egy hosszu sztori a lényeg h én több mint 1 éve "vezeklek" érte...pedig semmi nem történt igazából. felejtés a kulcsa a dolognak !!!!!

21/L kismama

2011. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!