Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyenkor? Haggyam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Haggyam? Vagy folytassam? Játszak vele? Vagy komolyan gondoljam?

Figyelt kérdés

Év elején(fél éve kb)megtetszett egy lány... de úgyvélem semmi esély nincs arra hogy kapcsolatot kezdjünk:/ igen undokok..flegmák voltunk egymással.. aztán körübelűl egy hónapja bevallotam neki hogy tetszik,egész normálisan reagát:D és össze is jöttünk:P jártunk kb 2 hetet mert nem tetszett a stilusa:S ugy éreztem hogy nem érdeklem.de elkezdett hiányozni. ezért ujra beszéltem vele.elmondta h ö is szeret..még mindig:D ismét összejöttűnk:D megkértem h változzon kicsit... eleinte nehezen ment,a barátnöivel beszélte meg h mi nem tetszik neki-.-. de végülis sikerült neki:D Msn-en amikor beszélgetünk.. kicsit megjátszom magam... "nyalizok" irom neki h szeretem..stb

de ez talán nem is olyan nagy baj.Mostanába télleg jól kijövünk:DÉn nagyon szeretem..de kicsit bizonytalan vagyok afelöl h ö viszont szeret...szakításunk óta,kicsit több mint 2 hete járunk:D most hétvégén áthivott magához.. és a petting is megvolt... szóval vagy játsza magát.. vagy komolyan gondolja. a 2.-ba reménykedem mert nagyon szeretem.a "játsza magát" az onnan jött hogy:elözzöhét csütörtökön még ugy volt h szakítok vele.mert megint leszarT mindent de hétvége óta.. valami változott.itt nem is a kérdésen van a lényeg. hanem a véleményetekre vagyok kíváncsi...


2011. márc. 15. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok jövőt nem jósolok ennek a kapcsolatnak, már most is így nyúzzátok egymást, később se lesz jobb.
2011. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyúzzuk egymást?:O hogy érted?
2011. márc. 15. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor változik a véleményem,mondjuk a barátommal nem szoktam szívózni. :D Talán kérdezd meg a barátnőitől hogy miket mond,vagy valahogy tudd meg.

16L

2011. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!