Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy folytassam vele? Félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy folytassam vele? Félek hogy elutasít.

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottam több ok miatt. Az egyik az volt hogy bejött nekem egy pasi és én is neki és még aznap lefeküdtünk. Azóta nem keres, nem ír. Szerintem egy egyszerű kaland volt neki az egész-

Ráírni én se merek, ne tartson nyomulósnak. Egy laza kapcsolatot szeretnék vele továbbra is.


2012. szept. 6. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Most ráírsz és megtudod a válaszokat,ha valóban csak egyszeri alkalomra gondolt rád,akkor tökmindegy minek gondol.


Hát én biztos nem félnék megmondani hogy mit akarok.

2012. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Szégyelld magad,hogy ezt csinálod...nevetséges és megvetendő. Ne csodáld,ha a volt barátod sz-rba se vesz,elvégre megcsaltad...
2012. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
"Az egyik az volt hogy bejött nekem egy pasi és én is neki és még aznap lefeküdtünk" - jah ez így megy? hogy megismerkedsz valakivel és össze is fekszel vele? gratulálok! szép irányba halad az emberiség... -.-"
2012. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:28


nem a pasijára értette hogy fél hogy elutasítja...értelmezz már egy kicsit...(de am jogos amit írtál :D )

2012. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0828as vagyok, reggel van még,de elég könnyű félreolvasni,amit a kérdező írt.ettől még qrvagáz,amit csinál szerintem! :D
2012. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 08:39 vagyok


igen ezek a reggelek már csak ilyenek...:D


amúgy igen...és akkor mi nők meg csodálkozunk hogy minden pasi általánosít, hogy minden csaj egy r*banc...:S


Amúgy kérdező szerintem bújj el...

2012. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy hogyan tovább? Ilyen könnyen kapható csaj sose kell egy normális férfinak hosszútávra max csak hetekre vagy szeretőnek, szóval a laza kapcsolat az biztos belefér neki ha jó voltál az ágyban, de vigyázz nehogy beleszeress mert komolyan sose fogsz kelleni neki...
2012. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

végülis mind igaz amit írtatok. szégyellhetném magam, de ha már szakítottam a barátommal akkor nyugodtan ismerkedhetek. #7 válaszírónak üzenem hogy eléggé megkedveltem ezért vagyok nagy bajba mert félek hogy már ígyis beleszerettem

2012. szept. 6. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:
a könnyen kaphatóságról meg annyit hogy ez volt a célja hogy megkapjon minél hamarabb
2012. szept. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!