Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, milyen jelek kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen jelek kellenek chaten, hogy észrevegyétek, hogy tetszetek a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy úrfi(19) akivel írok (egyszer már találkoztunk, de az csak olyan baráti beszélgetés volt, ismerkedés).

Eléggé szűkszavú, magának való, flegma típus, nincs sok tapasztalata szerintem lányokkal ezért néha elakad a beszélgetés (ha lenne is sok téma, nehezen nyílunk meg egymásnak) és én többször is leírtam már neki, hogy én szeretek vele írni, örülök ha rám ír.. meg mindig kedves vagyok, érdeklődöm felőle, dicsérem, szurkolok neki, kedvelem a fényképeit. Mi kell még, hogy észre vegye, hogy tetszik? :/

Köszi a válaszokat! :) 18L


2013. febr. 23. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Linkeld neki "véletlenül" ezt a kérdést.
2013. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Off: ha már írásban is alig tudtok dumálni, akkor nem jósolok nektek nagy jövőt.. melyik chatoldalon "ismerkedtetek" meg?
2013. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha ha :D hülyének nézne
2013. febr. 23. 23:33
 4/11 A kérdező kommentje:
suliban ismerkedtünk meg. mindketten szűkszavúak vagyunk, ezért nehéz. sok közös van bennünk, de nem merünk megnyilni egymásnak.
2013. febr. 23. 23:34
 5/11 anonim válasza:
Én csak egy dolgot mondok, mégpedig azt, hogy mindig az elérhetetlenre vágyunk, vagyis, most kicsit szard le, ne érezze, hogy bármikor megkaphat, hidd el beválik ;)
2013. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
jajj nem tudom minek írtam ennyi vesszőt nézd el nekem. :P
2013. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a 'helyesírási hibákkal kötözködő' tipus :) köszönöm a válaszodat :)
2013. febr. 23. 23:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti tudja ,hogy tetszik neked max. csak úgy tesz mintha nem tudná...Az jó ötlet ,hogy most egy kicsit hanyagold ha akar valamit úgyis keresni fog.Azért az nem valami biztató ha nehezen nyíltok meg egymásnak..
2013. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megpróbálom akkor amit tanácsoltatok, csak nem akarom, hogy azt gondolja, hogy nem érdekel, meguntam.
2013. febr. 24. 00:27
 10/11 anonim ***** válasza:
ha visszahúzódó akkor nem jó ötlet lesz*rni szerintem
2013. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!