Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek olyan, akinek aszimmetrikus a melle?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, az enyém az... nagyon...

Iszonyatosan utálom! Szerencsére most nincs barátom, de ha majd lesz, akkor nem tudom, hogy fogja fogadni ezt, ha majd oda kerül a sor... Persze, tudom, hogy "ha szeret, akkor így szeret" stb., stb. De azért valljuk be, hogy egy lányon jobbik esetben a melle a legszebb és a legizgatóbb, és a fiúk eléggé vizuális emberek...


Van itt valaki, aki hasonló helyzetben van, mint én? Mit lehet tenni ez ellen?


Köszönöm :)

16-L



2013. ápr. 12. 00:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

nekem a bal nagyobb, de nem látszik, csak ha megfogom, lehet picit érezni

szerintem ne aggódj, még úgyis fog változni :)

16/l

2013. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Krokodil, neked sem egyforma?!?! :D Legalább van bennünk valami közös.... :D

2013. ápr. 12. 11:01
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem én nem nyígnék ilyen miatt ha összejönnék veled xd

F19

2013. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
.... örülök neki :D :)
2013. ápr. 12. 13:14
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is azvolt :) ellnöttem. Hejreáltak. De amig fejlödésbe vannak a melleid hol az egyik hol a másik nagyobb ;)
2013. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!