Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy szemétség lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy szemétség lenne?

Figyelt kérdés

Lassan 25 leszek és még soha nem voltam randin se, mert nem jövök be a lányoknak, de mindig is szerettem volna családot és gyerekeket.

Ebből talán a gyerek össze jöhet, ha mintát adnék egy sperma bankba. Így tudtuk nélkül megtermékenyíthetnék nőket.(Ha ha ördögien gonosz, egyben zseniális és briliáns terv.) Valószínűleg jó eséllyel indulnék, mert sportolok nem dohányzok, nem fogyasztok alkoholt és felsőfokú végzettségem lesz, az iq és pszichológia teszteket pedig könnyű kijátszani.


2013. ápr. 12. 10:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
mondd már meg hogy ebben neked mi lenne a jó?
2013. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Várj még egy kicsit és eljön a te időd is. Valami miatt nem tetszel a lányoknak, ami biztos a kinézet miatt van. Ezen tudsz változtatni.
2013. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi erővel verd ki az utcán. Ugyanaz az érzésed meglesz, se több, se kevesebb. A saját gyereknek az a legjobb része hogy te saját magad neveled fel, őt szereted, és tőle kaphatsz az életedben legtöbb szeretet.
2013. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy gyökér lehetsz, ha ezek: "mert sportolok nem dohányzok, nem fogyasztok alkoholt és felsőfokú végzettségem lesz" ellenére nem volt még egy randid se.
2013. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"A saját gyereknek az a legjobb része hogy te saját magad neveled fel, őt szereted, és tőle kaphatsz az életedben legtöbb szeretet."


Ez nyilvánvalóan így lenne az igazi, de valamiért úgy érzem, hogy ez sosem fog megvalósulni. Viszont így legalább a tudat meglenne, hogy nem fogok utódok nélkül meghalni.

Vagy megvárom, míg feltalálom a mesterséges anyaméhet, ami kiváltja a nőket és kifejleszti a hímivarsejtből+ egy módosított genetikai állományú másik sejtből egy életképes embriót egyedülálló férfiak számára. Így a nőkre nem is lenne szükség, csak míg ez megvalósulna az kb 40-50 év kemény kutatómunka.

2013. ápr. 12. 10:59
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Wow. Gyereket nem akarsz inkabb felnevelni? Azt megertenem, de ezt a "muszaj a magvamat tovabb adni", ez kicsit furcsa.


Amugy lehet szemelyes, de erdekelne:

Hany csajt hivtal el az elmult 10 evben randizni? Tök mindegy, hogy nemet mondtak, csak kivancsi vagyok.

Esetleg hany csajt szolitottal le az elmult 10 evben, hogy megismerd, esetleg randit kerj töle, de meg odaig sem jutottal el?


(amugy ha hülye az ember, akkor hogyan tud egy inteligencia tesztet kijatszani? Ez ilyen ellentmondasos)

2013. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"amugy ha hülye az ember, akkor hogyan tud egy inteligencia tesztet kijatszani? Ez ilyen ellentmondasos"


Nos itt elsősorban önmagamra gondoltam, hogy számomra egy intelligencia teszt nem kihívás. A kijátszhatóságnál a pszichológia tesztre gondoltam. Ott elég könnyű az eredményt manipulálni. (Persze, ha valós eredményre vagy kíváncsi önmagaddal kapcsolatban akkor érdemes őszinte válaszokat adni.)


Mellesleg azt hiszem a randi nem az én asztalom, nekem könnyebb összehozni egy részecskefizika Phd-t mint elérni, hogy egy lány eljöjjön velem teázni.

2013. ápr. 12. 11:13
 8/27 anonim válasza:
100%
Na most:2 lehetőség van a kérdésed és beírásaid alapján.Első:nem vagy komplett!Második:Egy viccesen megfogalmazott kamukérdés!
2013. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Na most:2 lehetőség van a kérdésed és beírásaid alapján.Első:nem vagy komplett!Második:Egy viccesen megfogalmazott kamukérdés!"


Ugye, nehéz eldönteni, hogy ennyire okos vagyok, vagy ennyire hülye?

2013. ápr. 12. 11:21
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Omre, Te el vagy tévedve.


"Viszont így legalább a tudat meglenne, hogy nem fogok utódok nélkül meghalni."

Ha neked a génállományod felével rendelkező idegen az utódodnak számít, akkor egészségedre. Szerintem az utód az, akinek Te adod a kezébe a nevelésével a boldogsághoz vezető ajtó kulcsát.


"Vagy megvárom, míg feltalálom a mesterséges anyaméhet, ami kiváltja a nőket és kifejleszti a hímivarsejtből+ egy módosított genetikai állományú másik sejtből egy életképes embriót egyedülálló férfiak számára."


Anya nélkül felnőni a legnagyobb büntetés egy ártatlan gyereknek.


Nekem egy kicsit Dr. Jekyll és Dr. Mengele reinkarnációjának tűnsz...

2013. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!