Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy érzelmileg és egyáltalán ne érdekeljenek a nők?

Figyelt kérdés

komolytalan válaszokat kérem mellőzni,szórakozzatok máshol....


F(35)



2013. ápr. 11. 20:08
1 2 3
 1/25 ASOT ***** válasza:
Miért akarod ezt?
2013. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

"Miért akarod ezt?"


szerinted mégis miért?

2013. ápr. 11. 20:10
 3/25 anonim ***** válasza:

hát igazából sehogy. A nők úgy is képesek hatni egy férfi érzelmeire, hogy nem csinálnak semmit!



Azért megkérdezem, hogy az a célod hogy a férfiak iránt akarsz valami esetleg érezni? Mert az sem fog menni, mert a melegség az veled született.

2013. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Én tudom én tudooom!!!!! Azért mert mind megcsalt vagy mert mind elutasított még így 35 évesen is, és mert szerencsétlen vagy a nők terén! Megkapom az 5-öst?
2013. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"Azért megkérdezem, hogy az a célod hogy a férfiak iránt akarsz valami esetleg érezni?"


Tudtam,hogy valaki ezt a hülyeséget elsüti itt..


Arról van szó-és komolyan arra vágyom-hogy ne érdekeljen,ne vonzódjak hozzájuk,mármint a nőkhöz...

2013. ápr. 11. 20:12
 6/25 A kérdező kommentje:

Ces


Nem azt kellett megfejteni hogy miért akarom,hanem hogy hogyan kell elérni azt hogy ne érdekeljenek

2013. ápr. 11. 20:13
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát öreg az nem ilyen egyszerű. Hacsak nem leszel belül kívül b*zi, vagy nem herélteted ki magad. Ezt nem tudod kizárni másképp.
2013. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem akarok buzzi sem lenni-és hagyjuk ezt a hülyeséget miszerint ha nem a nő kell,akkor biztos már a melegség....

sokan képtelenek ezen a kettőségen tul gondolkodni....

2013. ápr. 11. 20:15
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehetetlen,de nem hiszem,hogy ezt akarod.

Mert ha tényleg ezt akarnád akkor elkerülnéd őket,nem beszélnél velük és nem tennéd fel itt ezt a kérdést,

mégis mit gondolsz mit lehet tenni ?

2013. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Nem lehetetlen,de nem hiszem,hogy ezt akarod."


De pontosan ezt akarom.semmire se vágyom jobban az életben.

Ez minden álmom....

2013. ápr. 11. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!