Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van esély rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van esély rá, hogy meggondoljátok magatokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha egyszer visszautasítjátok egy lány közeledését, de ezek után is jóban vagytok, sokszor beszélgettek és jól elvagytok, akkor lehetséges, hogy meggondoljátok magatokat és esetleg komolyra fordul a "kapcsolatotok"? Vagy ha egyszer már nemet mondtatok, akkor ahhoz tartjátok magatokat?
2013. ápr. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok , de 2 variáció van:


1. Már eldöntötte magában,hogy nem akar tőled semmit valószínű nem tetszel neki,így eleve barátként ismert meg,és tartja magát.



2, Lehet,hogy elutasított de ha külsőleg egy kicsit is bejössz neki és megismer lehet,hogy minden megfordul benne.

2013. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam szoba jöhet hogy később megondolom magamat lehet más oka is amiért elsőnek visszautasitok valakit talán tul gyors volt stb de ha bűn ronda akkor minden képp vissza utasitom én egy lányban a belsőt nézem de azért a külső is számit valamennyire én már férjnél vok ezt régebbi esetre irtam.
2013. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak fiúban. Sajnos, nekem biztosan nem lesz belőle semmi.
2013. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miért utasítottam el. Ha azért, mert egyáltalán nem vonzódok hozzá semmilyen szempontból, akkor később sem gondolom meg magamat. Ha viszont csak azért utasítottam el, mert akkor éppen más érdekelt, akkor igen, van rá esély, hogy később komolyra fordul a kapcsolat.
2013. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam biztos nincs. Ha valakit elutasítok akkor az nem kell később sem. De havernak attól még jó.
2013. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!