Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen veletek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen veletek? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel tök jól elbeszélgetek és tetszik is csak van egy dolog ami nem tetszik rajta de ezt csak képen láttam lehet hogy élőben nem vészes.De ha meg nem tetszik akkor nem akarok vele egy órát lenni de akkor meg mit mondjak neki hogy mennem kell vagy mi?16/f
2013. ápr. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

De mi ez a dolog?


Amíg nem tudod, hogy van-e ez addig ne talizz Vele..

:))

2013. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól láttam az első két foga között nagy hézag van de nem biztos,most kérdezzem meg hogy ilyen e a foga vagy kérjek tőle egy mosolygós képet?
2013. ápr. 12. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiacskám légy nagyvonalú, és kerüld el ezt a lányt:DD hagyd hogy olyan embert ismerjen meg(-és ne téged-)aki a hézagos fogával együtt örömmel fogja szeretni.Ez a kislány csak nyer azzal, hogy nem ismered meg.
2013. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajj, ne csináld máár.. ez ennyire fontos?

- ha így is van, akkor ez majd változik, ha minden más okés, akkor ezért nem szabadna Őt leminősítened :D:D


Ne kérdezd meg semmiképpen, ez bunkóság lenne !! :))


Ha taliztok és nagyon nem birod, akkor szolj előre, hogy nincs sok időd.. :P !!

2013. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj érdekében hagyd békén és meg ne kérdezd! jobbat érdemel nálad...
2013. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!