Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért teszik ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért teszik ezt sokan?

Figyelt kérdés
AKárhol megismerek egy lányt, akár neten, akár élőben, tök jól elvagyunk, amikor a végén benyögik, hogy foglalt vagyok ám amúgy? Ez frusztráló. :)
2013. ápr. 12. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert attól hogy egy lányt megakar ismerkedni veled, nem biztos hogy párkapcsolatot akar.
2013. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:D Köszi :D
2013. ápr. 12. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki foglalt, aki annak mondja magát:D
2013. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval ez csak egy shit teszt a részükről. Okok.
2013. ápr. 12. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a mai férfiak nem nagyon harcolnak már a nőkért.. a csaj benyögi, hogy foglalt, mert várná, hogy menj utána és ne add fel. De sajnos a legtöbben feladják. Ennyi.
2013. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ismerkedj olyanokkal, akikröl tudod, hogy szinglik (van olyan is, aki kiírja :D)
2013. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2 fajta lány mondja ezt:


-csak barátként tekint rád

-csak szexet akar éjjel nappal mert egy ringyó

2013. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5-ös, ez elég inkorrekt módszer nem?

Mert ha nekem egyértelműen azt mondja valaki, hogy foglalt, akkor nem látom értelmét, hogy küzdjek, ráadásul illetlen lenne egy párral rendelkező nőre rányomulni. Vagy ezt csak a magam fajta jól nevelt férfiak gondolják így?

Az a baj, ez már játszma akkor. Ha látom, hogy van értelme küzdeni, mert szingli, akkor udvarolok én :)

2013. ápr. 12. 19:11
 9/14 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy a mai férfiak nem nagyon harcolnak már a nőkért.. a csaj benyögi, hogy foglalt, mert várná, hogy menj utána és ne add fel. De sajnos a legtöbben feladják. Ennyi."

Igen, egy darabig jó ha a pasi küzd, de azt ha nem lehet lekoptatni, azt már rohadtul nem tudom értékelni :D


"2 fajta lány mondja ezt:

-csak barátként tekint rád

-csak szexet akar éjjel nappal mert egy ringyó"

Vagy esetleg az aki foglalt :D


Amúgy a kérdésre válaszolva én szeretek haverkodni, szoktam spanolni bárkivel.. De ha többet akar akkor én is megmondom hogy több ugyan nem lesz, mert van barátom.. Az én szemszögemből ugyanez a helyzet meg szomorú, mert már kb senkivel nem lehet hátsó szándék nélkül, csak úgy haverkodni/ismerkedni. :(

19/L

2013. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Mert ha nekem egyértelműen azt mondja valaki, hogy foglalt, akkor nem látom értelmét, hogy küzdjek, ráadásul illetlen lenne egy párral rendelkező nőre rányomulni. Vagy ezt csak a magam fajta jól nevelt férfiak gondolják így?"

Neked van igazad! Nekem van párom és marha idegesítő mikor ennek ellenére is nyomulnak rám. Majd ha azt akarom hogy valaki felszedjen, nem mondok nemet... Ez egy nagyon hülye dolog a nők részéről, hogy akarja, de mégis nemet mond, aztán a pasik meg döntsék el hogy ez most tényleg egy "nem", vagy csak teszt hogy küzdenek-e.. Én a tiszta beszéd híve vagyok, szeretem ha az ember korrekt ha le akarom koptatni, megmondom egyértelműen hogy nem, ha meg nem akarom lekoptatni, nem mondom neki hogy hagyjon békén, ez hülyeség lenne..

19/L

2013. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!