Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokan vannak akik teljesen...

Sokan vannak akik teljesen friss jogsival az első utat egyedül teszik meg?

Figyelt kérdés
A napokban várom a jogsimat.A vizsgán átmentem elsőre,több pót órát is vettem és azokon az útvonalakon ahol majd járok sokszor mentünk.Mégis kicsit ideges vagyok mert senki nincs aki majd mellettem tudna lenni amikor először megyek.Zavar ez a kihagyott 2 hét amíg a jogsit kell várni.Más hogy volt ezzel?Gondolom az izgalom természetes de minden rendben ment?
2012. márc. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt, menni fog.

Viszont az utcátokba vagy valami gyér forgalmú helyen szokj hozzá az új autóhoz.

2012. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én miután megkaptam a jogsimat,aznap este már fater Wartburgját nyüstöltem. Egész este kocsikáztunk,egyrészt buli,másrészt szoktam a vezetést. Gyakorolj sokat. Ha ugyanazokon az útvonalakon mész,megtanulod őket,a helyzetet,megjegyzed még a kátyúkat is. Ha az megy,próbálkozz máshol is vezetni. És no para. :)
2012. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is most várom a jogsim, és én a környéken egyedül fogok közlekedni rögtön, viszont hosszabb utakra először apukám beül mellém, mivel még nagy forgalmú úton, autópályán nem nagyon vezettem, így ad egy kicsi biztonságérzetet nekem is, a szüleimnek is, hogy ott vannak velem, bár azt beszéltünk, hogy sokat nem tud tenni pl. veszélyhelyzetben, úgyis neked kell döntened, maximum előre látható dolgokban tud segíteni.

Szerintem nem kell aggódnod, ismert helyen nyugodtan mehetsz, nem véletlenül sikerült a vizsgád sem, gondolom!:)

2012. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -pandy- válasza:

Nekem apám a kulccsal együtt adott egy borítékot amiben a jogsimat küldték.

Húdefostam,hogy összetöröm a kocsit :-D

2012. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -pandy- válasza:

Nekem apám a kulccsal együtt adott egy borítékot amiben a jogsimat küldték.

Húdefostam,hogy összetöröm a kocsit :-D

Ja! Egyedül mentem a haverokhoz,aztán feszítettem,mint pók a lucernában.

2012. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!