Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet meleg srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

YoungWildFree kérdése:

Hogy lehet meleg srácokkal ismerkedni? (haveri szinten, lány vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok (:

Szóval nekem az a problémám, hogy volt már egy csomó fiú haverom, de a végén mind többet akart barátságnál... És nagyon szeretnék fiú haverokat továbbra is, de úgy nem működhet, ha ők többet akarnak, ezért gondoltam arra, hogy emnnyire jó lenne egy homoszexuális barát, akivel mindent megbeszélhetek, sokat beszélgetünk és nem áll fenn az a veszély, hogy egymásba szeretünk.

A kérdésem pedig az, hogy a melegek vevők erre ? Úgy értem, nem tudom, mennyire értékelik, ha egy lány ennyire barátkozni szeretne velük, mert én nagyon bírom őket és tisztelem is, de mégis biztos furcsa lehet az, hogy ennyire "másképp" kezelem őket, pedig ez pozitív dolog.

Lehet hülye kérdés, bocsi, de nem vagyok tisztába az ilyen dolgokkal, hogy nem-e gondolna mást vagy értene félre.

Esetleg itt van valaki, aki beszélgetne velem ?(ha van, írjon privit nyugodtan(: ) Szívesen ismerkedek!



2013. ápr. 12. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jóval fiatalabb vagy nálam, de azt tanácsolnám neked, hogy vagy ne fiú haverokat keress, vagy fogadd el, hogy sokan többet akarnak majd tőled. Hogy a melegek hogyan viszonyulnának ehhez, nem tudom, de miért nem lányokkal barátkozol/haverkodsz?
2013. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
velük is barátkozom, de fiúkkal mindig jobban kijöttem. A lányok folyton féltékenyek, kötözködnek, ha jobb náluk valaki, tipikus... ennyi :)
2013. ápr. 12. 22:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Én szívesn ismerkednék veled, de három ok miatt nem lehet:

1. Túl messze laksz.

2. Nem vagyok meleg.

3. Valószínű, hogy többet akarnék, de nem kapcsolatot, vagy szexet.

2013. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor sajnálom de Ön nem nyert :S :D
2013. ápr. 12. 22:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem baj. A távolság miatt úgy sem jöhetett volna szóba semmi. Te az ország egyik végében én meg az ország közepén.
2013. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bazsikahh ***** válasza:

Miért ilyen nagy divat mostanában, hogy minden lány homi barátot akar?

facebookon is épp a minap láttam egy kiírást, hogy "hol tudnék b*zi pasikkal barátkozni?"...

2013. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5: ezt am honnan veszed ? :D
2013. ápr. 12. 23:02
 8/14 A kérdező kommentje:
nem mondhatnám szokásnak. Inkább a heteró srácok többsége egyre bunkóbb :D
2013. ápr. 12. 23:09
 9/14 bazsikahh ***** válasza:
én pl tök jó fej vagyok :D és még hetero is. És nem kezdek el nyomulni minden csajra aki mozog előttem.
2013. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van egy hatodik érzékem. :D Először csak megérzem ha messze laknak, később már a pontos várost is tudom.
2013. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!