Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most csak nekem esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak nekem esik rosszul? Vagy a helyemben más is így érezne?

Figyelt kérdés

Párom külföldön melózik, skypon tartjuk a kapcsolatot, egyszer csak lelép, camera is úgy marad, látom hogy nincs ott, ez volt 22.06 kor, azóta semmi, az hogy írna hogy cseszd meg elmentem inni, mert ez a valóság, hanem idegeskedek és várom.

Soha nem csinálunk ilyet, állandóan panaszkodott hogy ő fáradt és lelép, és mindig mondta jaj az alkeszek megint isznak, de hogy ő milyen jó hapsi mert soha nem részegedik le.

Ezzel nagyon megbántott, lehet felfújom de akkor is bántó, ha én csinálnék ilyet neki hogyan esne?

Jogosan háborodtam fel...?

Egyébként tervem az hogy lefekszek nem sokára, és kikapcsolom a mobilt, és nem érhet el semmilyen módon!


2013. ápr. 13. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:

csak túlhepciáskodod a dolgot...

és ha valami sürgős???

de mi van, ha nem sürgős? összeomlott a világ? egyedül kell felnevelned a gyereket 7 év házasság után, és egy lakókocsiparkba kell költöznöd, ahol német túristáknak kell a hotdogot árulnod, hogy valamiből meglegyen a napi betevő falat?

.

.

.

látod, férfi szemmel ez körülbelül így hangzik...

nem stresszeld magad rajta

2013. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok hülye, de kilövöm a webcamot, ha már nem

beszélgetek...


Ha meg akármiért el kell rohannom, akkor is van annyi időm,

hogy mondjam "mennem kell, késöbb/holnap beszélünk",

hacsak nem infarktusról van szó, ott nincs idő késlekedni.

2013. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te ott vársz? minden elismerésem a Tied, hát én nem tettem volna, semmi gond menjél aludni N
2013. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mivel ideges vagyok, nem birnék aludni, és nagyon fáj az hogy tényleg nem szólt.

Tök mindegy ha azt mondja fáradt had aludjon, vagy ha megmondja kerek perec hogy bulizik és kész, mert vagy igy vagy úgy kiderült, viszont az mégis csak gerincesebb példa lenne.

2013. ápr. 13. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen ne idegeskedj. Meddig melózik még kint? Visszajön egyáltalán?
2013. ápr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
havonta haza szokott jönni!
2013. ápr. 13. 00:23
 7/7 anonim ***** válasza:
És éltetek is már együtt? úgyértem, egy háztartásban, huzamosabb ideig.
2013. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!