Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ő (rokon) még mindig a szeretőm?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban rámszállt a nagybátyám, molesztált. Nem tudom miért nem szóltam soha sem, de nem is ez a lényeg. Én most már 20 éves vagyok, de még mindig olyan, mintha lenne egy "közös titkunk". Ha kettesben maradunk egy szobában, még mindig ölelget puszilgat, néha szájon akar puszilni, de én undorom ettől és ezt nem szoktam engedni. Nem mindig szeretem, mikor szorosan magához láncol, ölel, alig akar elengedni, néha akkor elkezdek szédülni. Közben szépeket mond nekem, rólam, szeretget. Máskor meg teljesen úgy iselkedek vele, mintha egy jó haverom lenne. A rokonok közül valamiért vele szoktam mindig leállni dumálni kis apróságokról, néha mutatok neki zenét, játékot, történeteket, vicceket mesélek neki... stb. De én mai napig nem tudom elengedni magam szex közben, és írtózom a meztelen férfi testtől is.
2013. ápr. 13. 01:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Teljes környezetváltozás? Összejönni egy olyan pasival,

aki megért, és lehetőleg minél messzebb lakik, hogy hozzá

tudj költözni?

2013. ápr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tesz jót ha találkozgatsz vele.

Egy doki amúgy nem ártana.

2013. ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most akkor k*rogat téged?Nem értem :D
2013. ápr. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vérszerinti rokon?Koptasd le!És hogy könnyebb legyen keress fel egy pszichológust!Mert ne hogy kialakuljon vmi lelkibetegség!Mert én is 12-éves voltam és egy vén majom zaklatott és az után Paranoiás lettem.
2013. ápr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem értem. Vagy élveznéd, vagy a társaságától is irtóznál.
2013. ápr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most 20 éves vagyok, kb 5 éves korom óta "szeret". Hogy szexelünk-e, arra nem tudok válaszolni.
2013. ápr. 13. 01:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor az PEDOFIL!!!
2013. ápr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Hogy szexelünk-e, arra nem tudok válaszolni."


Mindegy,mostmár tudjuk hogy szexeltek :D

2013. ápr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Annak lehetsz a szeretője akivel lefeküdtél.Ha nem volt szex akkor nem vagy és nem voltál a szeretője.Max.fogdosott vagy kényszeritett hogy simogasd a farkát.De az nem ugyanaz mintha megdugott volna.Ha jól esik a társasága akkor mi a problémád?
2013. ápr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmi, csak kíváncsi voltam mit gondoltok. Akkor ezek szerint normális. De amúgy nem tudom, hogy szeretem e a társaságát, csak úgy viselkedek.
2013. ápr. 13. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!