Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok év után van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok év után van értelme leleplezni egy hazugságot?

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt beleszerettem egy srácba. Közös volt a baráti kör, elég sok időt töltöttünk együtt. Én beleszerettem, de csináltam egy elég nagy hülyeséget. Az egyik barátnőm elkezdett faggatni, hogy miért vagyok úgy rátapadva meg minden és ezt a kiszemeltem is meghallotta. Kérdezte, hogy tetszik nekem valaki? Én pedig úgy döntöttem hogy elmondom neki, de az utolsó percben meghátráltam, így azt mondtam, hogy igen tetszik... a haverja!

Azóta sem mertem neki elárulni hogy hazudtam, kicsit messzebb kerültünk egymástól, így azt hittem könnyebb lesz, de nem! Nagyon hiányzik, minden szerelmes dalról ő ugrik be, nézegetem a fotóinkat, a régi üzeneteinket olvasgatom. Pár hete rendszeresen összefutunk: egyszerre fáj is látni őt, meg nagyon jó is. Fáj mert nem tudom, hogy hogyan tekint ráám. Olyan mint egy nagyon jó barát, ugyanakkor néha mintha flört lenne köztünk. Órákat dumálunk a neten néha és élőben is jól el vagyunk, de azt érzem, a múltbeli hülyeségem miatt ő sosem lépne, hiszen szeritnem még mindig azt hiszi hogy a barátját szeretem. Szerintetek elmondjam neki, hogy hazudtam, hátha akkor lesz valami? Bocsi, hogy hosszú lett, de szükségem van a tanácsotokra!!!


2013. márc. 23. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nincs értelme, valld be neki.
2013. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
szerintem mond el neki :)
2013. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, mivel nem jött össze a másik eyén most kaparsz. Ha ló nincs jó a szamár effect. Remélem a srác nem dől be neked.
2013. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Harmadik: ez mégis honnan veszed? Nekem sosem tetszett a haverja, csak azért böktem rá, mert megijedtem hirtelen. Csak ő kell már évek óta!
2013. márc. 23. 19:03
 5/11 cico256 ***** válasza:
Egész életedben azon fogsz gondolkodni, hogy mi lett volna. Abban az esetben , ha van vala/kije/kid akkor hallgatnék. Am. meg barátságban és szerelemben is fontos az őszinteség. Nekem van olyan barátnőm aki szerelmes levelet írt nekem teljesen belém zúgott, de megmondtam neki, hogy sajnos nekem nem jön be, de azóta jóba vagyunk. Nem mondtam el senkinek az a mi titkunk. Volt már,hogy nem volt senkim és gondoltam rá, de tudtam,hogy sexnél több nem lenne ezért becsültem annyira, hogy akkor sem. :D Remélem tudtam segíteni 21/f
2013. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne gond, ha elmondanád neki

ugyan már legalább már túl lennél rajta, mond el nem merted a szemébe mondani, megfogja érteni N

2013. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki. Ez nem olyasmi amit nagyon kellene szégyellned, zavarban voltál, nem rosszindulatú hazugság volt. Persze az sem mindegy hogy hogyan mondod el. Nem kell egyből szerelmet vallanod, ha úgy alakul a beszélgetés, mondjuk a haverja kerül esetleg szóba, akkor említsd meg.

Én mostanában egyébként is azon az elven vagyok, hogy nem akarok azon rágódni, hogy mi lett volna ha.

Elmondod neki, ha úgy alakul összejösztök, ha így sem akkor sem lesz semmi, hogy ezt elmondtad. És legalább nem vívódsz magadban, hogy emiatt nem kezdeményez.

2013. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nem, igazából mióta ismerjük egymást soha nem volt senkije és nekem sem. Meg igazából vannak olyan pici jelek, reménykedek... Nagyon köszönöm!
2013. márc. 23. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Ti hany evesek vagytok?
2013. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért számít, de 22 évesek vagyunk. Köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 25. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!