Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáltatok már kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltatok már kapcsolatot létesíteni videkilany.hu-s lánnyal?

Figyelt kérdés
neten keresztül szeretnék prostituáltat keresni csak attól tartok hogy átverés
2013. ápr. 13. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én a www.kimegyekavaloeletbe.hu-n keresek áltlában párt magamnak...
2013. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én meg a www.dugjunkadiscobareszegcsajokat.hu-n szoktam keresgélni...
2013. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl paranoiás vagy. Afotogaranciás képek nem kamuk. Virágzik a prosti kutura hazánkban, nagyon is valódi hírdetések ezek. Nyilván jól kell tudni választani lányt. Amelyik arc nélkül hírdet, az nagy valószínüséggel nem kamu.
2013. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 15:52

ez nem jo mert virusos lehet xDD

2013. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy szánalmas gyökér. Józan nőt dugj meg te p*cs. Ne azt akit leitattak vagy leitatsz, hogy megdugj.
2013. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem ti nem értitek a kérdést, azt kérdem hogy van e olyan h neten keresek prostit
2013. ápr. 13. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
én értettem a kérdésedet csak azt nem hogym iért a neten kell keresgélni mikor körülötted van egy halom jó nő. :)
2013. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!