Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok és nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok és nem akarok több kapcsolatot. Normális ez?

Figyelt kérdés

Csak a fájdalom és a csalódás. Elegem van ebből. Akartam én is boldog családot, gyereket de már az ötöslottó is esélyesebbnek tűnik mint idáig eljutni.

Nem is értem, hogy nem halt még ki az emberiség mikor pár év alatt ki lehet szeretni egy emberből aztán kihajitanak mint egy használt zsepit? Engem eddig mindenki elhagyott, átb*szott. Ezért úgy döntöttem én innentől egyedül fogok élni nyugalomban, gondok, idegeskedés nélkül. Nem lesz full happy életem de legalább nem kell foglalkoznom senki mással csak magammal. Herótom van a pasiktól, az ismerkedéstől randiktól mindentől..unom, utálom az egész párkapcsolati témát.. Csak a baj van ezzel.


2013. ápr. 12. 13:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

nem normális, de rohadt fiatal vagy,

tarts szüntet, foglalkozz most 1 évig magaddal

2013. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Most mi közünk van nekünk ehhez?
2013. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én is így vagyok vele. Majd idővel máshogy fogjuk gondolni.
2013. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Tarts egy kis szünetet. Ne akarj ismerkedni, de járj el szórakozni, érezd jól magad! Egyszer majd jön egy normális, hozzád való srác!
2013. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2013. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
XD :D
2013. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, csak épp 2 évvel ezelőtt eljutottam oda ahova most te. 2 éve nyugodt és kiegyensúlyozott életet élek. És nem kívánok ezen változtatni!


24F

2013. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

na kedves kérdező és a többi fiatal is aki így gondolja, ez megy egy darabig, de ez nem nyerő, az ilyen emberek gyorsan öregszenek, kialakulnak majd a vénlányos szokások, tudom ma szinglinek hívjuk, persze így jobban hangzik, de akkor is az

szóval tarts szünetet, attól eljárhatsz szórakozni és szex is kell, ettől függetlenül, remélem idővel változtok,

nem fog kihalni az emberiség, csak az a réteg ahol eleve másképpen gondolkodnak, kevesebb gyerek, nézzél körbe, megérted mire utalok N

2013. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

13:31


"szex is kell"


Kinek??? nekem biztosan nem, 2 éve megvagyok nélküle. És köszönöm kérdésed nagyon jól megvagyok. Nem hiányzik egyáltalán mellőlem senki. Mivel rajtam múlik, ez nem is fog változni.

2013. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tarts szünetet, foglalkozz magaddal, de ne vesd el a lehetőségét annak, hogy valaha is lesz valakid. Általában pont akkor jön be egy normális pasi az életben, amikor a legkevésbé akarjuk, és számítunk rá. 24 évesen szerintem fölösleges örökkétartó fogadalmakat tenni, mert van még bőven időd arra, hogy változzon a véleményed ill. hogy találj valakit, akiben megbízhatsz.
2013. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!