Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi testbeszédek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi testbeszédek mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
1.Hátamögé rakva mindkét kezével támaszkodik a pulton(ez elvileg nyitott testtartás)a lábai nem tudom hogy voltak,nézz maga elé,és hírtelen oldalrafordítja a fejét!2.meglátott,és kicsit oldalrafordította a fejét,a testét is kissé,a keze kicsit kalimpált,mintha hezitált volna,hogy megálljon,vagy továbbmenjen-e!3meglátott ismét,és nézett maga elé a földre,mint aki elbambult,mint tudjuk,az üres padlón nincs semmi érdekes

2013. ápr. 13. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem valami gyogyós?
2013. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem epilepsziás rohama volt
2013. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? Mi a tököm vagyok én, h minden szerencsétlen emberen kiigazodjak?!
2013. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vicces vagy nagyon,de mégsem tudok rajta röhögni!
2013. ápr. 13. 21:09
 5/16 A kérdező kommentje:
Agyilag csökkent üzemmódban működő embertársaim,attól kérdezem,aki esetleg tudna segíteni!
2013. ápr. 13. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ha te nem érted, akkor mi hogy értsük mikor ott se voltunk?
2013. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én tudom,miért tettem fel ezt a kérdést!Ismét leírom,aki nem tud hasznos választ adni,az ne is írjon ide,menjen az ezotéria kategóriába,és írkáljon a raptoidokról
2013. ápr. 13. 21:29
 8/16 anonim ***** válasza:
tehát kerülte a szemezést veled?
2013. ápr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez önmagában kevés. De nézzük csak.

Elvileg nyitott testtartás, szerintem azonban önbizalomnak álcázott feszültség. Rendőrök biztonsági őrök, idős emberek gyakran járnak hátul összekulcsolt kézzel, ez nagyjából az önbizalom jele, és annak, hogy az illető ura a helyzetnek, nem tart semmiféle támadástól, ha mégis azt könnyedén megoldja. Ezt az önbizalmat szokták színlelni például apukák, akik éppen egy több napos kirándulásra engedik el a gyerkőcöt. Szemből úgy látszik talán, hogy urai a helyzetnek, de ha hátulról nézed, az apuka ilyenkor sokszor az alkarját, könyökét, szorongatja, ami a szorongás jele. Minél magasabban fogja annál jobban szorong. Ha szemből nézed azt aki a háta mögé tett két kezével támaszkodik, akkor szemből lehet, hogy egy laza nyitott gesztus. Hátulról nézve viszont azt látnád, hogy maga a pult védőkorlátot képez a háta mögött.

A valamire való támaszkodás általában valami birtoklást vagy tulajdoni igényt fejez ki. Nem biztos, de valószínűleg ő nem nagyon akar eltávolodni a számára biztonságot, nyújtó pulttól vagy csak egyszerűen a helyét őrzi. Italra vár és nem akarja, hogy a helyére furakodjanak, és/vagy magabiztosságot színlel. Egy biztos a háta mögé nem tudnak menni, kivéve a pultost. Ez a testtartás viszont lehetőséget ad számára hogy figyelje az embereket, mondjuk az ellenkező nem képviselőit.

Ez egy magabiztosnak tűnő gyakorlatilag mégis védekező póz. A kettesnél, bizony lehet, hogy hangos volt a zene inteni akart neked vagy mit tudom én. Lehet valami visszajelzést látott rajtad, de nem volt benne biztos.

A 3. as az egy álcázó gesztus, amellyel azt szeretné színlelni, hogy ő nem vett téged észre.



Nem tudom ki a fiú és ki a lány a történetben. Ha lány akkor úgy gondolhatta tetszik neked, és erre reagált, de mivel ebben nem volt biztos később, cikinek érezhette és ezért bámulta a padlót később. Ha fiú akkor lehet, hogy csak önbizalom hiányos és a pult kiváló lehetőséget adott rá, hogy valamilyen jelzést keressen a lányok részéről, amire ő lépne, miközben a pult viszonylagos biztonságot és álcát adott neki. Az ilyen fiúk sokszor elbizonytalanodnak a lányok visszajelzéseitől. Ahhoz pedig, hogy oda menjen hozzád, el kéne hagynia a biztonságos pultot, akkor viszont oda lenne a biztonság érzete vagy elfoglalnák a helyét. Azért hogy ne nézd kerge kórosnak, hogy megindokolja nem verbálisan, miért nem lép, azt színleli, hogy észre sem vesz.


Ám hogy konkrétan mi miért van, minek mi az oka, ezt ennyiből nem lehet megtudni. Mert ezek így csak sejtések, többet akkor tudnál meg ha valamilyen kommunikációt kezdenél vele és azt figyelnéd, hogy erre hogyan reagál.

Ez tudná igazolni vagy kizárni a sejtéseidet. Három képkockából bizony nehéz megállapítani, mi történt.

2013. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,te aztán jól ki tudnád ismerni az embereket,sokat tudsz!Bocsi,én vagyok a lány,és a pasi munkahelyén történt mind ez,nem buliban,a pult alatt ne azt a pultot értsd,egy felület,ahol a vásárlók rámolnak
2013. máj. 26. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!