Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthetnek az álmaim? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetnek az álmaim? :' (

Figyelt kérdés

Nemrég írtam egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Kicsit hosszú, de kérlek olvassátok el!

Szóval azóta megint álmodtam és mostmár tényleg félek. Az új álom megint nagyon hasonló: van egy fiú (nem ugyanaz mint az előző álmomban hanem egy másik) aki megint elkezd ölelgetni és csókolgatni és én megint nem tudok elszakadni és megint bűntudatom van. Csakhogy most a barátom is ott volt de ő nem látott minket. Én általában a másik fiúval voltam, csak néha mentem oda a barátomhoz egy-két puszira. De a másik fiú meg ölelgetett meg csókolgatott meg minden. Nekem szörnyű bűntudatom volt, mégis hagytam. :'(

nem tudom mi lehet ez de légyszi írjátok meg hogy szerintetek mit jelentenek!

előre is köszönöm és bocsi hogy hosszú lett


16/L


2010. jan. 30. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Első barátod ?


Nem lehet, hogy tudat alatt vágysz egy másik srácra,vagy csak kipróbálni mással milyen lenne?

17\L

2010. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, első barátom.

És én is ettől tartok :'(


De én tényleg nagyon szeretem őt, és nem akarom elveszteni, főleg egy ilyen "hülyeség" miatt nem.

Úgy érzem minden tökéletes és le tudnám vele élni az életem. Csak ez az egy baj van. :'(

2010. jan. 30. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Ne aggódj,és foglalkozz az álmokkal, (Te is tudod, hogy hülyeség) és akkor elmúlnak.:)

Mindenkivel megesik, hogy néha más pasival / csajjal kerül hasonló szituációba álmában, még sem aggódnak miatta.:)

Szeresd a barátod, és ne ezen agyalj.

puszi 17L

2010. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszi a választ :-)

Megpróbálom elfelejteni vagy nem figyelni rájuk :)

2010. jan. 30. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeség miatt ne aggódj! Ha a mostani barátod szeret és te is szereted őt, akkor ne hagyd, hogy az álmaid tönkretegye a kapcsolatotokat!
2010. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez szimplán annyit jelent hogy babonás vagy és kocás is és a nunád irányit de a "fejed" mást akar
2010. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!