Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi baja van vele?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal és az elején sokat beszéltünk fb-n.De most meg kb olyan 30percenként ír vissza és marha idegesítő hogy nem tudok vele soha folyamatosan beszélni legalább 20 percet mert mindig egy óra múlva ír rá valamit.Már gondoltam arra hogy lehet hogy nem érdeklem és nem is akar velem találkozni szóval nem írtam neki másnap de ő viszont írt nekem szóval ha én nem írok akkor ő ír.Mi lehet ennek az oka?A másik pedig hogy csak szerdán találkozunk és már nincs több beszélgetés témám,ha tud valaki írjon :) 16/f
2013. ápr. 14. 16:36
 1/1 anonim válasza:
Ha nem ir fb-n akk valoszinuleg filmet néz,v sokan irnak neki..v nemérdekled lht h csk azér irt rád mert tudja h vlmire fogssz neki kelleni xd
2013. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!