Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélitek el a kis mellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélitek el a kis mellű nőket?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megkapom, hogy undorító vagyok, mert nincs mellem, de ettől eltekintve semmi baj a külsőmmel, és elvileg szép vagyok, csak folyton a mellemmel kötekednek. Arra vagyok kíváncsi, hogy akinek ez undorító, annak miért az? (18/l)

2013. ápr. 14. 16:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert a nők sem gerjednek a kicsi fäszra.
2013. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nekem a kisebb mellek jobban bejönnek.
2013. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom én,hogy ez bánt téged kérdező.En mindig a nők pártján voltam.Sajnos eddig még mindig ki bs.ztak velem.En nem ítélem el a kis mellű nőket.Ugyanúgy esélyt adok a kis mellűnek mint a nagynak.Csúnyának vagy szépnek.Hiába mondom azt,hogy nem undorító.Hiába mondjuk mi itt 20an is.Téged akkor is bántani fog,hogy kicsi.Ilyenek a lányok.
2013. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a férfiak a nagy mellu noket szeretik ez tény, sajnos/de csak azért sajnos, mert nekem is kicsi van/ és azért szolnak be , mert pluszba még primitívek is :S
2013. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azokkal, akik leszólnak, ne foglalkozz.

Aki ezt szereti, az meg fog találni, ne félj.

Vegyél fel szép ruhát és mosolyogj. Főleg arra, aki érdeklődve néz rád és még tetszik is.

A többi már magától jön...

2013. ápr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy beszólnak. Ki és mikor. Mert ha egy pasi szól be mobdjuk egy esti szórakozáskor akkor adj neki egy akkora pofont hogy a másikat a fal adja, ha meg nők szólnak be mndjukaz öltözőben, azokat meg szard le magasról, vagy intézd el ahogy gondolod. :-)
2013. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
miaz hogy nincs? kép
2013. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért ítélitek el a kisfarkú férfiakat??
2013. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!