Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hasonlít valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasonlít valaki a legjobb barátjára? Kell tartanom tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 3 éve ismerek egy srácot, régóta alakult köztünk valami, és most végre járunk 1 hónapja. A legjobb barátja eleinte szimpatikusnak tűnt, de most már rájöttem, hogy egy gerinctelen kis idióta. (amúgy csak tőle hallottam, hogy legjobb barátok, a pasim még ezt sosem mondta). Minden lányra rámászik, aki nem fekszik le vele 1 héten belül, azt pedig dobja. Nagyon beképzelt a semmire, azt hiszi minden lánynak rá csorog a nyála. Jelenleg is 3 lányt fűz egyszerre. Legutóbb mikor szakított az aktuális barátnőjével, azért mert az nem feküdt le vele, mondtam a barátomnak, hogy engem akkor sem fog meghatni, ha azt mondja, hogyha nem fekszek le vele, akkor elhagy (mert én még szűz vagyok), mire azt válaszolta, hogy ő nem olyan. AZ elmúlt időszakban, ameddig sikerült összejönnünk, volt pár dolog, ami miatt bennem még nincs meg felé a bizalom 100%-ig. Én nem akarom azt mondani neki, hogy utálom a legjobb barátját, vagy ilyenek... Csak... szóval, nem szeretem, hogy olyan sokat vannak együtt, mert attól tartok, átveszi néhány szokását. :(


2013. ápr. 14. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
két barát akár szöges ellentétei is lehetnek egymásnak. Szerintem ne kezdj el neki a barátja miatt sírni, az ő haverja, nem te lógsz vele. Ő sem rinyál a te barátnőid miatt
2013. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk.... azért azt szeretném neki megmlíteni, hogy ne mondjon el neki mindent, mert ő meg nagyon pletykás, és kb. az egész kerület tudja miatta az életemet, hogy mikor sírtam, hogy mikor csókolom meg a pasimat, és stb.


Mellesleg nekem nincsenek barátnőim, max. 1-2, inkább közös fiú barátaink vannak.

2013. ápr. 14. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra nyugodtan megkérheted, hogy bizalmas dolgokat ne mondjon el rólad. Bár jobb esetben kérni sem kellene...De amúgy nem fog olyanná válni, mint Ő.
2013. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!