Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen elkorcsosult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen elkorcsosult ízlésük a mai lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik az ilyen kis csicska "páwák"-ra bukik.. régen az izmos srácokra buktak manapság meg az ilyen kis vizisikló testű korcsokra.. Ha már nagy darab az ember akkor egyből mojdák rá hogy fujj de undorító stb közben meg nem egy profi testépítőről van szó hanem egy szimpla fitness modelről (pl.:Lazar Angelov,Zyzz,Ulisses)
2013. ápr. 14. 21:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%
Mert a tinip*csamagazinok szerint most ez a menő, ha azt írnák bennük, hogy a kutyasz*rfétis a király, akkor az ilyen kis r*bancok mind kutyasz*rt dugdosnának fel maguknak, de ezekkel nem kell foglalkozni, jobb esetben kinövik, ha meg nem, akkor így jártak.
2013. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
te jó isten .. xdd gyönyörűen néz ki ez a gyerek :D verném szájbavaslapáttal :D 2 éve énis kb ilyen vékony voltam 185 cm és 58 kiló :D
2013. ápr. 14. 21:39
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg egy lány azt mondja, neki az acélos kockahas jön be, akkor meg felszínes libának van titulálva. Nektek az égvilágon semmi se jó. Ha a csajnak a vékonyak tetszenek? Páwák, meg b.zisak. Ha az izmos pasik? Akkor felszínesek. Ha az átlagos arcúak, idősebbek, kövérebbek, akkor pénzéhes r.bancok. Gratulálok.
2013. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
ahogy látom vannak még normális lányok :)
2013. ápr. 14. 21:40
 15/29 A kérdező kommentje:
Ez azért nem éppen így van.. :D
2013. ápr. 14. 21:41
 16/29 anonim ***** válasza:
Csak a gyereklányoknak tetszenek az ilyen kappanok.
2013. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Megnéztem, undorítóak, 10-ed ennyi izom már jó lenne. Belinkelt díszbuznyákot is megnéztem, az sem tetszik. Nagyon szélsőséges példákat hoztok fel. Nekem pl. egy kicsit izmosabb 17-20 éves fiú felsőteste tökéletes, feltéve ha nem kondis.
2013. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ezek már megközelítik az átlagost amik tetszenek.

2013. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
sajnos engem is aggasztanak a páwák... semmi egyéniségük nincs, sorozatgyártott pirított kanribancok, akik senkit nem tisztelnek, magukon kívül, meg azokon a haverjaikon kívül, akik bevédik, ha esetleg egy nagyobb darab sráccal arcoskodna... ma a buszon, egy öreg pasas mondta pár páwának, hogy menjenek beljebb, az egyik meg ezt mondta : fogd be te g*ci! ... 3 partip*csa is ottvolt, és azok meg csak röhögtek, hogy menyire viccesek meg vagányok voltak, mert 4-en ott álltak, és bunkón bántak egy kb 70 éves fószerral...
2013. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
pont erről beszélek mint egy 8 éves kis fiún is több izom van mint ezeken..
2013. ápr. 14. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!