Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen elkorcsosult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen elkorcsosult ízlésük a mai lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik az ilyen kis csicska "páwák"-ra bukik.. régen az izmos srácokra buktak manapság meg az ilyen kis vizisikló testű korcsokra.. Ha már nagy darab az ember akkor egyből mojdák rá hogy fujj de undorító stb közben meg nem egy profi testépítőről van szó hanem egy szimpla fitness modelről (pl.:Lazar Angelov,Zyzz,Ulisses)
2013. ápr. 14. 21:30
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
nyomorékok -.- egyedül nem olyan bátrak.. meg csak az öregeknek pofáznak..
2013. ápr. 14. 22:01
 22/29 A kérdező kommentje:
és még ilyet ír hogy undorítóak.. -.- normális vagy te? több évig dolgoznak azon hogy így nézzenek ki te meg rávágod hogy undorítóak.. gyönyörű..
2013. ápr. 14. 22:02
 23/29 anonim ***** válasza:
54%
8 évesen? Elég eltorzult a látásod. Kit érdekel mennyit dolgozol rajt, magadnak csinálod, nem azért, hogy másoknak tetsszen. Akiket linkeltem ők igen is pont annyira izmosak, mint amennyire egy igazi férfinak kellene lennie. Szánalmas, hogy ennyire lenézel mindenkit.
2013. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
szerintem tök mind1 mennyire izmos egy srác a lényeg h jófej legyen :))
2013. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 23-assal, ezek a nyeglék sem valami vonzóak, de nekem a túlizmosak sem tetszenek. Elismerem a munkáját, hogy keményen megdolgozott az izomzatért, de ne te mondd meg, hogy a lányoknak mi tetszen. Így te sem leszel jobb, mint a "páwák", amiket olyan hevesen ócsárolsz.
2013. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hülyeség, igaz én nem öltözködöm páwaként, enm telik rá, de vékony, alacsony srác vagyok és a lányok észre sem vesznek, pedig cska egy rendes barátőre vágyom.
2013. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
60%

Ez azért elég nagy baromság. Csak a tinilányok buknak a páwákra. Lehet hogy tini vagy még te is, sulipadban mindig az aktuális rajokra buknak.

A jó test az mindig előny. Tinilányok meg mind bírkák.

20 feletti nők mind a nomrális izmos férfiakat szeretik zömében. A kokszos oriásszörnyetegeket azt viszont nem szokták szeretni pl. Jay Culer stb....

Ez az Angelov is eléggé már sok nőnek soknak számít. Főleg az agyonborotvált testét nem szeretik, meg túl száraz, nem szeretik ha nagyon rommá van szálkásítva.

Persze nem is arról van szó, hogy zsírdisznó legyen, de pl. nézd meg Chris Evanst, vagy Ryan REynoldsot azokat szokták szeretni!

Az normális.

Viszont azt is vedd figyelembe, hogy a nők elsősorban pofára mennek, utána a személyiséged érdekli őket, ha ez tökéletes, utána foglalkoznak a testeddel.

HA neked egy torz pofád lenne, nem tudom, csak ha mégis, azt nem lehet jó testtel kompenzálni. A jó test az csak két jó arcú ember közti versenyben döntő.

Ha nem jössze be arcra a nőnek ,akkor útálni fog.

Általában ezeknek a PÁWA nyikhajoknak az arcuk jó szokott lenni, helyes kisfiúk, a tinilányok arra buknak. Így jó test nélkül is elkelnek.

Nézd meg pl Schwarzeneggert, Stallonet, soha életben nem áradoztak a nők róluk, hogy mekkora jó palik volnának.

Csak az akciófilmeket szerető srácok istenei voltak ezek mindig is. Semmi több.

kimondottan az "akció" embereket, hős kinézetelüeket azt a plázázós cicanők szeretik egyébként .

Tehát ha olyan lány mondta, aki nem ez a kategoria, azon se lepődj meg.

2013. ápr. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az édesapukád aki megcsinált nagyobb páva lehet mint Lazar Angelov. Jelenleg a világ egyik legelismertebb személyi edzője, volt katona, versenysportoló. Inkább előbb gondolkodj aztán írj. Esetleg Zyzz páva volt, megvakította a gyorsan elért siker a clenbuterolnak köszönhetően. Meg is halt.
2013. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Előttem szóló, a számból vetted ki a szót. "nem egy profi testépítőről van szó, hanem egy szimpla fitness modellről pl: Lazar Angelov"

Nem az egyik leghíresebb személyi edző, hanem a világ elsőszámú személyi edzője és nem csak egy szimpla fitness modell. 10 éves kora óta testépítéssel foglalkozik, komoly étrenddel, önfegyelemmel és kitartással érte el azt, ami miatt ilyen vizisikló testű korcs lett, ahogy írtad. Anyagi gondok, térdsérülés és ektomorf testalkata ellenére.. De ha szerinted nem tartozik az "izmos srác" kategóriába, akkor te nem semmi fizikummal rendelkezhetsz. Gratulálok hozzá!

2013. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!