Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem nagyon bejön egy srác. Őt majdnem egy éve ismerem. Mindennap láttom, mert egy helyen dolgozunk. Ma tudtam meg, h végig hazudott nekem és mindvégig hülyének nézett. Ezek után én már nem tudom, h mikor rendes volt velem, akkor az csak egy szerep volt, vagy komolyan gondolta? Nem vagyok bosszúállós típus, de valamit ki kellene találni, amivel bosszanthatom. Szerintetek mit tegyek?
2013. ápr. 14. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

hagyd a francba.

23/l

2013. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Szóval ha a srác helyes akkor az is tökmindegy hogy évekig szivat egy lányt csak mert az neki vicces, a csaj akkoris le akar feküdni vele. Duh.
2013. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi jelét adod annak, hogy érdekel, akkor csak még nagyobb hülyét csinálsz magadból, hogy még miután kiderül akkor is figyelembe veszed őt. Épp elég bosszúállás, hogy tetőtől talpig leszarod a csávót.
2013. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!