Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan mintha megkövült volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mintha megkövült volna a szívem, el fog múlni?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon beleestem egy srácba, pedig tudtam, hogy reménytelen, hogy mi sohasem lehetünk együtt. Pár hete pedig ez végképp bebizonyosodott. Azóta én beteg vagyok, gyönge, bágyadt, nincs étvágyam és semmi sem érdekel, nem dob fel. Azt hittem majd kiheverem, de nem megy. Azóta nem bírok egy srácra se ránézni, úgy érzem soha többet nem kell senki. Nem bírok újra jókedvű lenni, bámelyik percben tudnék sírni. Régebben mindig vidám voltam, a társaság központja, vicces, aranyos csaj mindenki odáig volt értem. Most úgy érzem már ez is teher, nem tudnék ugyanígy viselkedni, inkább ne is szóljon senki hozzám úgy is mindegy már. El fog ez múlni valaha? Vagy mindent megváltoztatott örökre?
2013. ápr. 15. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
El fog múlni, de azért megváltoznak dolgok. Túlestél az első, nagy fájdalmon, és ez értékesebb embert fog eredményezni, megértőbb és kíméletesebb leszel mindenkivel. Az ilyen csalódások szükségesek a személyes fejlődésünkhöz, bár nagyon tudnak fájni. Szívből sajnállak, remélem, nem tart sok! Foglald el magad mással, barátnőkkel, keress új hobbit vagy sportot. Fel a fejjel!
2013. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem történt ilyen ffiban. Én nem lettem megértőbb vagy türelmesebb. Inkább erős düh és gyűlölet az amit éreztem, és bezárkóztam a kapcsolatokkal szemben.
2013. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es, első vagyok. Lehet fejlődni, vagy elromlani. Te választasz, a spirál lefelé vagy felfelé vigyen. Én nőként ezt így éltem meg, de volt barátom, aki úgy, mint te, de nem gondolnám, hogy ez a nemtől füg.
2013. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Idővel jobb lesz, de nem lesz minden olyan, mintha meg se történt volna, az ilyesmi nyomot hagy, első válaszolónak igaza van. Próbáld elfoglalni magad valahogy, talán találsz valamit, ami le tudja kötni az érdeklődésed, ha csak rövidebb időkre is eleinte.

(És ha szereted a teát, akkor igyál sok citromfű teát, az jót tesz az idegrendszernek, meg a B-vitamin.)

2013. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj! A szerelem és a vele járó bánat is max 2 évig jár. Volt egy lány totál belezúgtam. Megbeszéltük egymással a dolgokat, de kikosarazott. Kb másfél évig teljes depresszióban voltam. Az elején se ettem se ittam állapot volt; az első pár hétben csak a falat bámultam otthon és gondolkoztam, hogy hogyan lehetne valamiféleképpen megváltoztatni a hozzámállását. A puszta tehetetlenség szinte őrületbe vitt. Nem bírtam senkivel se beszélni, sőt nem is akartam. Belül olyan volt, mintha egy fekete lyuk próbálná beszippantani a szerveimet. A hajam elkezdett hullani. Hányinger; gyomorpanaszok...

Egyszóval minden földi jó. De már rádöbbentem, hogy a csajszi csak szórakozott velem. Néha amikor épp elmegyünk egymás mellett, mondjuk megbánást látok a szemében... de amekkora ribanc szerintem ezt is csak megjátssza.

Előbb-utóbb el fog múlni.

2013. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. ápr. 15. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:

nem fog elmúlni. az emberbe bele tudnak taposni maradandó módon, hisz érző és emlékező lény. jó esetben...

de nem vagy muszáj a következőkkel is éreztetni ezt! a bosszú 1 formája, ha azért is igyekszel normális ember maradni.

2013. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy mikor múlik el rajtad áll. Először is elkell fogadnod, hogy már nem lehet ezen változtatni, ez a legnehezebb. Ha sikerült, akkor lehet új terveket célokat felállítani, amikkel lehet foglalkozni. Aztán majd egyszer csak feltűnik, hogy már nem is vagy letört :) A folyamat hossza csak azon múlik, hogy mennyire tudod elfogadni a dolgot és mennyire tudsz új célokat felállítani. Olyan már nem leszel sose, mint régen, de lehetsz még jobb is! ;)
2013. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

majd ha nagyobb lány leszel elfogadod hogy történhetnek kudarcok is

f19

2013. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!