Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a "megakarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a "megakarom ismerni" érzésem vele kapcsolatban? Tanácstalan vagyok. Lent kicsit hosszabban.

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akit neten ismertem meg...beszélgettünk párszor,de nem tudok róla semmit. Se azt hány éves (de kb. annyi lehet mint én),se azt hol lakik,se azt hogy néz ki...csak a keresztnevét tudom. Mégis olyan érzésem van hogy mindenképp meg kell ismernem. Tetszik a "stílusa" illetve amit és ahogy ír. Kicsit úgy érzem mintha vonzódnék hozzá de....nem is ismerem...akkor miért? Mellette van még egy fiú akit szintén neten ismertem meg róla sokat tudok,fent van msn-en (a másik fiút csak most vettem fel) is és vele is jóban vagyok. De hogy is mondjam...nála nem érzem azt amit a másik srácnál...összezavarodtam. Most mégis kit válasszak? És miért van az az érzésem a másik sráccal h meg akarom ismerni? Húú hát remélem értitek valamennyire a dolgot. Előre is köszönöm a segítséget! 16/L
2009. szept. 23. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia a másik fiú is "bejön"? Fiatalabb nálad a másik fiú?
2009. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen, bár én többet tudtam róla. bár nekem később lejött hogy nem volt érdemes.

nade

ilyenkor meg KELL ismerni :D hajráá

engedd el magad és jöjjön aminek jönnie kell de azért vigyáz magadra :D

2009. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A másik fiú 1 évvel fiatalabb mint én. És hát külsőre elmegy de nem tetszik annyira,de mivel nem csak a külső számít ezért ez mellékes. :) A másikat meg nem is tudom hogy néz ki szóval... xD

Második válaszoló: köszönöm a bíztatást és vigyázni fogok magamra :) csak nem tudom hogy a biztosat vagy a bizonytalant válasszam...egyszerre mindkettővel "kavarni" meg nem szeretnék...

köszi a válaszokat,mindkettőtöknek ment a zöld kezecske :D

2009. szept. 23. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerd meg az ismeretlent. :)

Az a fiú aki fent van msnen stb... távol lakik tőled?

2009. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát eléggé távol lakik tőlem...úgy kb. 310 km-re talán egy picivel több is.
2009. szept. 23. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az szerintem kicsit reménytelen így a távolság miatt..:S Én ismerek egy lányt ő is 16 éves csak ő nem messze lakik tőlem de ez már nagyon OFF volt :D

Másik srácnak az MSN-jét, telefon számát tudod?

2009. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát msn-re ma vettem fel,de még nem beszéltünk :) holnap majd megpróbálok kideríteni róla pár dolgot xD csak az a fura,hogy így hogy nem is tudok róla semmit így is vonzódom hozzá...fogalmam sincs miért van ez. A másik sráccal meg nem tudom mi legyen...azt mondta őt nem zavarja a távolság...én viszont nem szeretnék távkapcsolatot...de hogy mondjam ezt meg neki anélkül hogy megbántanám? :(
2009. szept. 23. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..:/ Ha már elég "érett" akkor megfogja érteni, hogy a távolság miatt nem jöhettek össze.
2009. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!