Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem belém szeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem belém szeretett a barátom húga, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki általános nyolcadikos, én hetedikes vagyok. Neki van egy húga aki harmadikos. Egyre többet van velem és először semmit nem gyanakodtam, de utána hallottam ahogy mondja a barátnőjének,hogy tetszik nekem. Először csak viccnek hittem, de aztán történt egy dolog. Beteg voltam és egy hétig nem mentem. Ez után elkezdett velem ordibálni, hogy már nem is szeretem meg ilyenek? Aztán másnap odajött és elnézést kért. Kérlek segítsetek ez mit jelenthet? A bátyjával beszéltem, de az csak kinevetett, hogy képzelődöm

2013. ápr. 15. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos:D

Na jó, ne haragudj, vegyük komolyan a dolgot.


Sajnos voltam hasonló helyzetben én is. Az öcsém egyik osztálytársának nagyon tetszettem és egyszerűen nem szállt le rólam.

Bocsi, hogy ezt mondom, de ezzel meg kell tanulnod együtt élni, EGY IDEIG! Ha kicsit nagyobb lesz akkor hidd el meg fogsz szűnni neki és lesznek majd más fiúk.

Valószínűleg azért tetszel te neki, mert veled találkozik úgymond a "legtöbbet" a bátyja barátai közül, és te állsz szóba vele.

2013. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Benned látja azt a menő alakot akire fel tud nézni, meg úgy általába aki apellál egy ennyi idős kislánynak.


Tényleg aranyos egy sztori ^^

2013. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ha történik valami fejlemény akkor természetesen megírom.
2013. ápr. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!