Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom meg magyarázni miért,de nekem azok a lányok jönnek be akik csúnyának tartsák magukat.Annyira kedvel(ném)em őket.Hogy alakult ez ki bennem vajon?. Lehetett volna egy nagyon szép barátnőm,de én nem akartam tőle semmit.Viszont az átlagos vagy átlag alatti csajok jobban bejönnek.Nekem ők a szépek.Mondjuk a bűn rondákat már én se tolerálom :D.Mondjuk még nem jött össze egyikükkel sem,de próbálkozok :D 25/f

2013. ápr. 15. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szuper,hogy ezt megosztottad velünk.
2013. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz milyen szuper :D
2013. ápr. 15. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt talalod vonzonak...ennyi :) :D de ez tök jó! (Y) így tovabb
2013. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezjóóó:):D
2013. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez jó?Ok :DBár találhatnék egy ilyen lányt!!.Kellet nekem ilyen helyre szülessek,ahol nincsenek :( :D
2013. ápr. 26. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Húú de jó tudni hogy tényleg létezik ilyen :D mert én is ilyen vagyok, hogy a csúnyábbacskák jönnek be, bár én lány vagyok. És persze ha megtetszik valaki mindig "zaklatnak" hogy milyen ízlésem van.. Nem tehetek róla.. :D

Ja, és utálom a kocka hasat. :O

2013. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Zaklatnak?Neked ez tetszik és kész!!! :D
2013. máj. 7. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:

várj,ha jól értem az önbizalomhiányos lányok jönnek be ?

hát fura de nem rossz : D

2013. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak tudnak lenni :)
2013. júl. 4. 22:01
 10/10 anonim válasza:
már nem azért, de a lányok kb 80%-a azt gondolja magáról hogy csúnya. ezek szerint te nem vagy egy válogatós fajta...(tényleg nem sértésből mondom, de tényleg minden kevésbé nagy egójú lány azt mondja h ő milyen csúnya...ez persze nem igaz!)
2014. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!