Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha van barátnőtök akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha van barátnőtök akkor is megnéztek más lányokat az utcán? Ha a barátnőtök ott van akkor is?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 08:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Akkor is megnéznek más lányokat. A fiúk már csak ilyenek, szokjál hozzá.
2013. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen, legfeljebb jobban odafigyelünk, hogy ne vegyétek észre, és ne legyen hiszti belőle
2013. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ezért szoktam a barátomat bordán vágni.
2013. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy sincs önbizalmam, ilyenkor a nulla alá süllyed az önbizalmam :/
2013. ápr. 16. 09:09
 5/25 anonim ***** válasza:
Igen. Hűséget fogadtam nem vakságot. Amúgy a csaj is megnéz más pasikat. Ennyi. Ez még nem megcsalás.
2013. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

Egyet értek az utolsóéval. Én is nézek más csajokat, aogy ő is más pasikat. A lényeg inkább sz, hogyha pl. ránézel egy jó csajra, akkor az jut eszedbe, hogy hú de megb*sznám, vagy az, hogy hú de megb*sznám a barátnőmet. Ha pedig valakit tényleg szeretsz, az összes nő melléről a barátnődé fog eszedbe jutni, stb, stb.

Szóval igen és igen:)

2013. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 ivilicious ***** válasza:
49%
én nem nézek meg pasikat,a barátom se nézze a csajokat, ennyi. főleg ne mellettem,ha ilyen történne kirúgnám a szívét :D
2013. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Persze kicsicsillag, nem nézel meg pasikat... :D Hagyjuk már. :D Nincs olyan nő a világon, aki ne nézne meg egy olyan pasit, aki tetszik neki.

Egy normális kapcsolatban ez semmit nem jelent. Volt barátnőmmel még beszélgettünk is róla, hogy külsőre milyen az illető. Ha te ezért féltékeny vagy... örülök, hogy nem velem vagy...

2013. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Én sem nézek meg pasikat....soha nem is néztem....nem kenyerem az hogy ugybamuljak masokra mint egy szexehes ribanc....az utcan altalaban bambulok magam ele es a sajat gondjaimon gondolkozok :D szoval uccso befoghatod ;)
2013. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 ivilicious ***** válasza:
tényleg nem nézek meg pasikat, nekem sem esne jól,és nem is tudok férfiként ránézni más pasira,ha vkit szeretek:) akkor őt sneki nem tudja űberelni
2013. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!