Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha van barátnőtök akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha van barátnőtök akkor is megnéztek más lányokat az utcán? Ha a barátnőtök ott van akkor is?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 08:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%

Ez egy akkora ostobaság a nők részéről, hogy megnézi jajj mi lesssz te jó isten atya világ tuti nem szeret tuti jobb nálam tuti elhagyna...jajj nemár mikor fog már ez elmúlni ez a hülyeség...


Igen megnézzük de ebben semmi rossz nincs, attól még téged szeret.


Ahogy Bundy mondaná, "elmehetnék enni egy friss finom ízletes steak-et de megeszem az otthoni száraz csirkét is mert azt szeretem"

2013. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 ivilicious ***** válasza:
de én legyek már a legszebb neki, ha velem van:)
2013. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Jaaa...minek az embernek barátnő, ha "száraz csirkének" titulálja? Miért nem szedi össze azt a jobb csajt?? Ha meg én jobb csaj vagyok annál, akkor azt miért nézi meg? Ezt sosem értettem......de úgylátszik minden pasi úgy választ barátnőt, hogy ha nincs ló, a szamár is jó...és igazán senki sem szereti a nőjét és mindig ácsingózik a jobb után....hát akkor menj és járj azzal! Nem ez a logikus?
2013. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Úha egy csalódott leányzó..és valaki nagyon félreértett..
2013. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Utolsó te valószínűleg valami nagyon fiatal lány lehetsz vagy nagyon csalódott. Mit vársz hogy vakuljunk meg ha már van barátnőnk?
2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
mármint a 13-as.
2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem, pont ellenkezőleg :))) csak sajnálom a barátnőiteket, hoggx olyan fiúval jöttek össze, akinek nem ők a legszebbek....

De kiváncsi lennék, hogy ellenben ti mennyire jóképű főnyeremények lehettek, ha mindig csak a jobbra csorgatjátok a nyálatokat...

Mondom, miért nem azzal vagytok, aki nektek a legjobban tetszik? Miért alkusztok meg? Akkor nem kéne nyálcsorgatva nézelődni ha nektek lenne a legszebb barátnőtök a világon (szerintetek)

2013. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Senki nem lehet annyira önző, hogy még nézni se hagyja a másikat.

Én is megnézek pl. egy jó autót, szimplán azért mert tetszik a látvány, de nem görcsölök rá, hogy de jó lenne lecserélni a "régit".

Persze nézés és nézés között is van különbség...

2013. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem lehet megtiltani a másikat.....nézni akar, néz...

Viszont hogy lehettek ennyire tapló, a nőitekkel, nem is értem.....

Haaz tetszik, akkor majd este az fog leszopni, nem a barátnőd.......


Ennyi erővel mi is kimutathatnánk , hogy jajj mekkora jó lenne már olyan pasikkal lenni akinek pl nem 10 centi a micsodája, hanem 25, de nem tesszük, mert tudjuk hogy nektek rosszul esne..


És azert ne hasonlits mar egy kocsit egy nohoz......ez szanalmas.....

2013. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

12:16 Nő létedre elég primkó vagy...

De sebaj! Kellenek az ilyenek is.

2013. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!