Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja, hogy mennyi sekélyes bunkó van itt a Szerelem, szex témakörnél? :D

Figyelt kérdés
Olykor olyan megnyilvánulásokat, reakciókat kapok, akár a kérdésnél, akár levélben, hogy csak "lesek, mint hal a szatyorban", hogy milyen világot élünk?! o.O :D Nyilván én is tudom, hogy az élet nem egy szivárvánnyal körülölelt, virágos mezőcske, de néha ijesztő, hogy miféle szerzetek bújnak a névtelenség biztonsága mögé. Érdekes tanulmányt lehetne készíteni, hogy ez vajon mire vezethető vissza. Eddig szociális elnyomásra, szexuális frusztrációra és szimpla emberi butaságra tudtam következtetni. Mit gondoltok? (azon kívül, hogy nem kell velük foglalkozni, persze, de ettől még mindenkinek megvan a véleménye erről :))
2013. ápr. 16. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz konkrétan?
2013. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak remélni merem, hogy ez az oldal és az itt válaszolgató emberek messze nem a társadalom valós keresztmetszetét képezik le, mert akkor valahol igencsak el*rtuk: nem kicsit, nagyon. (hogy klasszikust idézzek)
2013. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bármiféle megnyilvánulásra. Az rendben, hogy elvileg szólásszabadság van, de a másikat azért ne sértsük már meg az emberi méltóságában vagy becsületében, ok nélkül. Névtelenül, ismeretlenül meg pláne. Lehet, hogy csak én látom rosszul, azt is megengedem :D
2013. ápr. 16. 14:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztaljuk.
2013. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
így van, például itt vagy te.
2013. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kedves Béla, made my day! :D Vártam én ezt is. De nem a trollokra gondoltam kifejezetten :) Vannak akik zsigerből, komolyan szociopaták.
2013. ápr. 16. 14:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk az egymás sértegetését sosem értettem a fórumokon. Miért nem lehet vajon érvekkel vitatkozni? Ez persze nem csak a GYK-n van, bármilyen fórumon előfordulhat. Szerintem ilyen a társadalom, ha az ember névtelenségbe, láthatatlanságba burkolózhat, akkor olyat is megenged magának, amit a civilizációs réteg nem enged feszínre törni...
2013. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 The Other ***** válasza:
100%

Szerintem a következtetéseid helyesek, csak a sorrend a rossz.

1. szexuális frusztráció, 2. emberi butaság, 3. szociális elnyomás/irigység

2013. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

Nem nehéz észre venni, hogy te is csak idejöttél okoskodni mert a szánalmas életeben félthetően egy nulla vagy.

A szociopata kifejezés csupán egy elcsépelt jelző amit a filmek nagy előszeretettel használnak, de valós jelentéssel nem bír. A tudomány sem használja, nem véletlenül.

Ha pedig tényleg örömet okozott a válaszom akkor elgondolkoznék a helyedben azon, hogy mennyire üres és egyhangú az életem.

2013. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezek nagy része tipikusan gyáva, gerinctelen, visszahúzódó, előtted megállni is képtelen emberek, akik itt, a szájhősködéssel és bunkó viselkedéssel, névtelenül, magukat nem vállalva vezetik le az őket ért stresszt.
2013. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!