Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja, hogy mennyi sekélyes bunkó van itt a Szerelem, szex témakörnél? :D

Figyelt kérdés
Olykor olyan megnyilvánulásokat, reakciókat kapok, akár a kérdésnél, akár levélben, hogy csak "lesek, mint hal a szatyorban", hogy milyen világot élünk?! o.O :D Nyilván én is tudom, hogy az élet nem egy szivárvánnyal körülölelt, virágos mezőcske, de néha ijesztő, hogy miféle szerzetek bújnak a névtelenség biztonsága mögé. Érdekes tanulmányt lehetne készíteni, hogy ez vajon mire vezethető vissza. Eddig szociális elnyomásra, szexuális frusztrációra és szimpla emberi butaságra tudtam következtetni. Mit gondoltok? (azon kívül, hogy nem kell velük foglalkozni, persze, de ettől még mindenkinek megvan a véleménye erről :))
2013. ápr. 16. 14:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

irónia. kevesen ismerik :) de oké, most le fogok ülni és mélyen magamba szállok.

jöhetnek a további vélemények! ;)

2013. ápr. 16. 14:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi a problémád.

Mindenkinek különböző a véleménye és itt nem fogják vissza magukat az emberek, azért tűnnek fel ilyen élesen a különbségek.


Másrészt engem sokkal jobban zavar a sok önsajnáló férfi és nő. (Csóró/alacsony/kövér vagyok és ezért nem kellek senkinek). És persze mind a másik nemet hibáztatja, az ő ízlésük defektes. De ők nem kezdenek olyannal, aki nem Adonisz vagy Aphrodité.

2013. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem értem igaz még csak pár napja regeltem ide de ha a fele világ lenne csak olyan jó mint az itteni emberek :)Béla patkány meg kb 10éves és mivel olyan dologról van szó amihez nem tud hozzá szolni ezt a témát is hallota de nála ez abban kimerül h fét férfi birkózik:D(sex)De am olyan nagyon kiakasztót még nem találtam itten..irj konkrét példát..kérlek
2013. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lenyegeben igazad van es a tobbi valaszolo mar leirt errol mindent.


En csak annyit tennek hozza, hogy szemely szerint engem azert zavar ez kevesbe (tul azon persze, hogy mar onmagaban szomoru az a teny, hogy tenyleg ilyen sokan ragadtatjak el magukat es esnek tulzasokba), mert talan mondhatom, hogy megtanultam kulonbseget tenni a kozott, ha valaki parttalan szemelyeskedesbe kezd es igazsagtalan es a kozott, ha adott esetben jogosan emeli fel a hangjat valami/valaki ellen. Az elso esetben tudom, hogy igazabol nem konkretan az en szemelyemnek szol az igazsagtalansag, ezert nem idegesit fel, a masodik esetben pedig hajlando vagyok beismerni, ha en is hibas vagyok, vagy elozoleg esetleg valami bantot irtam/mondtam, ami kiverte a biztositekot.


Mondjuk az igazsaghoz az is hozzatartozik, hogy nem vagyok eppenseggel heves vermersekletu, azt hiszem, eleg magasan van az ingerkuszobom...

2013. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13:

Látom te sem jutottál sokkal tovább általános másodiknál.


Kérdező:

Iróniáról itt szó sincs, maximum azt hiszed, ameddig nem tudod a teljes igazságot.

2013. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Értékrend és neveltetés nélkül pontosan oda jutunk, ahol most tartunk.
2013. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!