Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságot szerettem volna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságot szerettem volna az exem unokatesvérétől, de rosszul sült el a dolog, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok abban a szituban vagyok hogy kitöröltem az exemről minden infót,minden dolgot.. Ma mérgesen felhívott 3 hét után azt mondta hog minden esélyt elrontottam azzal kapcsolaotsan hogy ő engemet megkeressen.. Szerintetek ilyenkor mit csináljak,?? Help és fontos !! rosszul sült el a dolog felhivott a fater az exemnek es megmondta hogy hagyjam békén a családját, a rokonságát és mi egymást, erre fel exem is beszelt velem hogy minden baráti kört szüntessek meg és ne keressek senkit sem, és csak a rosszat tudom csinálni,
2010. szept. 4. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi van?
2010. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Értelmetlenül írsz. Mi van??? Nem látom az összefüggéseket. Kitöröltél mindent. Oké. De hogy jön ide az exed unokatesója?
2010. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
arrol van szo hogy a volt apósom felhivott es megfenyegetett azzal a ténnyel hogy ne keressem a családját,a rokonságát és semmi egyéb módszer ne csináljak azzal kapcsolatosan hogy vissza szerezzem az exemet... erre az exem elkapta a telefont a volt apostol es jol lehordott hogy minek akarok én barátságot az ő unokatestvérétől... No comment.. szerintetek ilyenkor mi a legjobb teendő ??
2010. szept. 4. 21:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Az exem unokatesvére ugy jön ide hogy én írtam neki neten keresztül...hogy szeretnék tőle barátságot.... erre felhivott a volt aposom.... hogy milyen aljas módszert alkalmazok,holott csak szerettem volna tényleg barátságot ..
2010. szept. 4. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Értem.

Ha nyugalmat szeretnél magadnak és a barát jelöltednek, inkább hagyd békén, barátkozz mással.

2010. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es az exemmel meg mit csináljak ??? Hagyjam a fenébe ?? Mert ő mondta azt nekem hogy majd jelentkezik,de így hogy ezt csinálom.... kicsi az esélye neki..
2010. szept. 4. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, az ég áldjon már meg. Azért ex, mert szakítottatok. Miért akarsz te bármit is attól a családtól? Ha meg akarsz, akkor nem kellett volna szakítani. Ha a volt barátod meg akar keresni, meg fogja találni a módját, hidd el.
2010. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ő szakított én velem !! nem pedig fordítva !! és én 22 éves srác vagyok ő meg 23 éves lány !!
2010. szept. 4. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, barátkozz mással! Ezek elmebetegek! Ilyenekkel keserítenéd az életedet?! Hagyd a fenébe, örülj, hogy szabad vagy!
2010. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt is mondta nekem hogy én csak rosszat csinálok ... meg hogy alsóbb rendübb vagyok őnáluk... teljes megalázás ! mester fokon,amit nem vártam az exemtől el !!!
2010. szept. 4. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!