Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 16 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 16 éves lány vagyok, még sose volt barátom, de nagyon szeretném már, h legyen. De szinte észre sem vesznek. Hogyan legyek 'érdekesebb'?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan valakinek úgyis Te leszel a legérdekesebb. :) Ne feszülj rá, ez a titka. F
2013. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

16 évesen ezen még nem kell parázni :) Semmiről sem maradtál le :) És ahogy az első is írta, hamarosan biztos te leszel a világ közepe valakinek ^^ Élvezd az életet, legyél sugárzóan boldog :) Az egy pasira is jó benyomást tesz ha látja rajtad, hogy jól érzed magad a bőrödben :)

Amúgy olvass sokat, legyenek saját értelmes gondolataid, és akkor nem csak egy lyuknak fognak tekinteni :) Hajrá!

2013. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 éves lány vagyok és ugyanilyen helyzetben. Szerintem ne rágódj rajta. Majd jön valaki aki azért fog szeretni amilyen vagy és nem azért, mert feltünő, mindenre kapható liba. Nyugi, kivárjuk:)
2013. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha van egy jó baráti társaságod és eljársz velük szórakozni stb új barátokat szerezhetsz ami egy újabb társaság és csak megtetszel valakinek. és ha nem akarsz szürke egér lenni akkor tegyél ellene. sok sikert!
2013. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem tudom,nem vagyok csaj.De lehet olyan elérhetetlenül viselkedsz,vagy nagyképűen...

De ismerek olyan csajt,aki annyi idős,mint te,és most 2 hónapos a gyereke-szóval vannak ilyenek is,meg olyanok is,meg sok a kettő közt.

2013. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rá, bízd a sorsra :)
2013. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha lesz barátod, akkor lesz, ha nem, akkor nem. én egy 22 éves srác vagyok, a te korodban nagyon szerettem volna barátnőt, nem jött össze, most meg egyáltalán nem kell barátnő, sőt. elhatároztam, hogy egyedül akarok élni, nem leszek olyan hülye, hogy bedőljek egy lánynak.
2013. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Javaslom beszéljünk :D
2013. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szexuális kisugárzás, szoknya (úgyis meleg van), és érdeklődj aki tetszik az után

f19

2013. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én 14-15 évesen stresszeltem nagyon ezen, aztán találkoztam egy fiúval... nagyon sokat beszélgettünk (de mindig én írtam rá meg ilyesmik) aztán egy idő után már ő írt rám... most éppen mindketten azon agyalunk hogy mit csináljunk a kapcsolatunkkal, mert szívünk szerint járnánk (igazából már 2 hónapja kb úgy vagyunk csak nem mondtuk ki meg nem mentük semmi "normális" randira), de a körülmények nem nagyon teszik lehetővé... mindketten nagyon agyaulnk hogy hogyan oldhatnánk meg... és elértem amire 2 éve vártam: járok egy pasival... de hidd el, nagyon stresszes tud lenni néha....

én most 16 vagyok, de így érzem magam most is ha nem arra a fiúra gondolok akiről most beszéltem: úgy érzem senki nem vesz észre meg ilyesmik...

Szerintem csak ne görcsölj rajta, mert hiába akarod, nem fog menni csak úgy. Ha meg jön valaki vagy aki valamennyire is tetszik, beszélgess vele sokat (kezdeményezz bátran) aztán egy idő után beindul, hidd el :)

Amúgy tényleg ne görcsölj rajta :) majd jön ha jönni akar.... :D

2013. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!