Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti visszaélnétek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti visszaélnétek azzal, ha egy lány láthatóan odáig van értetek? Esik ezáltal a szemetekben? Mit tehet a lány, hogy azt higgyétek, már túl van rajtatok, hogy viselkedjen?

Figyelt kérdés
Kort is pls:))
2013. ápr. 16. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint nem, mert nem esne jól ha velem ezt csinálnák. De biztos vannak olyanok akik igen, személyfüggő, mint minden más. 16/F
2013. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
lány vagyok, de voltam már ilyen helyzetben, hogy odáig voltam egy fiúért. ő nem élt vissza a helyzettel, megbeszéltük a dolgokat és ment minden tovább, pár hónap múlva össze jöttem egy sráccal is(szerelmes is voltam belé) csak aztán pár hét után annak is vége lett. nem tetszhetünk mindenkinek. akkor 16 éves voltam, a srác 18. most 20L
2013. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem tehetsz semmit mert újra és újra vissza fogsz térni amíg nem lesz egyértelmű számodra h lehet e valami vagy nem.

Amúgy nem szoktam ezzel visszaélni. Kivétel....ha a csaj egy idióta és csak szexre jó mert amúgy egy 2 lábon járó bankautómata..

2013. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csökkenne a szememben hiszen mindenkinek van egy "esete" amiröl én nem tehetek hogy én vagyok és ö sem hogy ilyen esete van.

És eszem ágában sem lenne kihasználni, hiszen nem tudok egy nővel se aljas lenni :)

2013. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Imádnék egy ilyen lányt, eddig sosem mutatták nekem, hogy érek bármit is, bárkinek is. Nem élnék vissza vele.
2013. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Persze, hogy visszaélnék vele, bárki aki mást mond hazudik. Ilyen a világ. Kort.
2013. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2013. ápr. 16. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az a lány, aki láthatóan odavan a fiúért. És ő nem él vissza vele. Szóval az előttem lévő válaszoló nagyot téved.
2013. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!